Armie Hammer, sosyal medya skandalının ardından Shotgun Wedding ve Gaslit'ten ayrıldı

Armie Hammer, sosyal medya skandalının ardından Shotgun Wedding ve Gaslit'ten ayrıldı
Armie Hammer'ın sosyal medya mesajları başına bela olmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Hammer'ın Twitter üzerinden mesajlaştığı bazı kadınlara attığı iddia edilen mesajlar haber sitelerine düşmüştü. Mesajlarda oyuncunun yamyamlığa, tecavüze veya kan içmeye de varan bazı cinsel fantezilerine yer veriliyor. Bunun ardından bir süre sessizliğini koruyan Hammer, dün akşam yaptığı açıklamayla ilk olarak iddiaların saçmalık olduğunu dile getirdi.

Ardından da Jennifer Lopez'le başrolü paylaşması beklenen Shotgun Wedding filminden ayrıldığını duyurdu. Hammer'ın açıklamasına göre ayrılık kararını çocuklarından uzakta 4 ay boyunca Dominik Cumhuriyeti'nde kalmamak için kendisi aldı. Yapım şirketi Lionsgate'in de kendisini desteklediğini belirtti. Çekimlerine yakında başlayacak olan filmde Hammer yerine başka bir isim bulunacak.

Shotgun Wedding haberinin ardından Hammer'ın kadrosunda yer aldığı Gaslit dizisinden ayrıldığı haberi geldi. Watergate Skandalı'nı konu alan diziyi Mr. Robot'un yaratıcısı Sam Esmail hazırlıyor. Kadrosunda Julia Roberts ve Sean Penn de rol alıyor. Çıkan haberlere göre Hammer'ın bu projeden ayrılık sebebi ise bir diğer dizi projesi The Offer'da rol alması. Paramount+'ta yayınlanacak olan dizi, The Godfather filminin çekim sürecini anlatacak.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER