Amazon'un yeni draması Tell Me Your Secrets, 19 Şubat'ta başlıyor

Amazon'un yeni draması Tell Me Your Secrets, 19 Şubat'ta başlıyor
Amazon'un yeni draması Tell Me Your Secrets, 19 Şubat'ta başlıyor. Psikolojik gerilim dizisinin tanıtımı ve afişi yayınlandı.

Harriet Warner'ın (Dangerous Liaisons) yaratıcı ve senarist, John Polson'ın (Elementary) yönetmen, Studio T ve Made Up Stories'in yapımcı olduğu dizinin sezonu 10 bölümden oluşuyor. Dizinin kadrosunda Lily Rabe, Amy Brenneman, Hamish Linklater, Enrique Murciano, Stella Baker, Elliot Fletcher, Xavier Samuel, Chiara Aurelia, Ashley Madekwe, Bryant Tardy, Marque Richardson, Katherine Willis, Richard Thomas, Emryi Crutchfield, Charles Esten gibi isimler yer alıyor.

Tell Me Your Secrets, sorunlu geçmişleri olan üç karakter üzerine kurulu bir yapım. Emma (Rabe), bir zamanlar tehlikeli bir katille göz göze gelmiş bir kadın. John (Linklater), umutsuzca kefaret peşinde olan eski bir seri avcı. Mary (Brenneman) ise kayıp kızını aramaya devam eden yas içindeki bir anne. Bu üç karakterin geçmişleri zamanla daha da kasvetli hale geldikçe kurban ve avcı olmak arasındaki çizgiler silikleşecek.

Yayınlanan tanıtımı aşağıdan izleyebilir, afişi gelecek sayfada bulabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER