‘2015 Mtv Movie Awards’ ön gösterimi Jessie J’in sunumuyla MTV'de!

‘2015 Mtv Movie Awards’ ön gösterimi Jessie J’in sunumuyla MTV'de!
‘2015 MTV Movie Awards’in kırmızı halısını Jessie J’in benzersiz tarzıyla canlandıracağı ön gösterimi 12 Nisan Pazar günü canlı yayınlanacak.

Amy Schumer’in sunumuyla, ‘ 2015 MTV Movie Awards’ töreni, Los Angeles’daki Nokia Theatre L.A.’den canlı olarak MTV’den yayınlanacak. İlk ödül gecesindeki ön gösterimde, Mtn. Dew® Kickstart™’ın katkılarıyla ‘Best Hero’ canlı olarak yayınlanacak. Sosyal oylama kategorileri ile kazananı hayranlar seçecek.

‘Best Hero’ nun adaylıklarının açıklanması ve oylaması, 2 Nisan Perşembe günü başlayacak. ‘2015 MTV Movie Awards’ film yıldızları ve şarkıcıların yanı sıra komik, şaşırtıcı, en çok izlenen televizyon şovları ve favori filmlerle bir kez daha yaz film sezonunu açmış olacak. Şov, bir yandan geçen yılın performanslarını hatırlatırken bir yandan da merakla beklenen ve vizyona yeni girecek filmlerin daha önce hiç gösterilmemiş sahnelerini de izleyicilere sunacak.

Yayın, 160a yakın şehir ve bölgede, 500 milyondan fazla kişiye, MTV’nin uluslararası kanalları aracılığı ile ulaşacak. Hayranlar, Channing Tatum ve Chris Pratt’ın komedyen Chris Rock ve Kevin Hart ile ‘ Best Comedic Performance’ ödülü için yarışması gibi destansı eşleşmelere de şahit olacak: Rosario Dawson, Jason Sudeikis ile, Jonah Hill ve Seth Rogan ‘Best WTF Moment’ için, Meryl Streep ve J.K. Simmons ise ‘Best Villain’ için rekabet edecekken, Zac Efron 2014 yılında aldığı ‘Best Shirtless Performance’ başlığını güzeller güzeli Kate Upton ve gençleri kalbinden vuran Ansel Elgort’dan korumaya çalışacak.

Diğer adaylar ise şu şekilde: Reese Witherspoon, David Oyelowo, Scarlett Johansson, Eddie Redmayne, Jennifer Lawrence, Dylan O’Brien, Emma Stone, Chris Pratt, Shailene Woodley, Miles Teller, Jennifer Lopez, Chris Evans, Zoe Saldana, James Franco, Rosamund Pike, Bradley Cooper, Elizabeth Banks ve daha fazlası.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER