Cindy Crawford Tülin Şahin ile Moda’da!

Cindy Crawford Tülin Şahin ile Moda’da!
Cindy Crawford'dan kişiye özel sağlıklı beslenme paketleri!

Tülin Şahin İle Moda, kişiye özel sağlıklı beslenme paketleri hazırlamaya başlayan Cindy'nin evine konuk oluyor. Cindy Crawford bir gününü nasıl geçirdiğini ve nasıl beslendiğini Tülin Şahin İle Moda’ya anlatıyor.

Madonna’nın en sevdiği pizzanın tarifi Tülin Şahin İle Moda’da!

Dünyaca ünlü şef Wolfgang Puck, İstanbul'da yeni açtığı restaurantta Tülin Şahin ile birlikte Madonna'nın da en sevdiği meşhur pizzasını birlikte yaptı ve pizzanın tarifini Tülin Şahin İle Moda izleyicileri için paylaştı.

Tülin Şahin’le Brezilya turu bu hafta da devam ediyor.

Dünyaca ünlü gözlük markasının tanıtımına giden Tülin, Rio de Janeiro’nun altını üstünü getirdi. Sımsıcak şehirden rengarenk yaz görüntüleri... Süpermarket konsepti, Paris sokaklarında grev yapan kadınlar konsepti gibi birbirinden ilginç defile konseptlerine imza atan Karl Lagerfeld, Paris Moda Haftası’nda yine en çok konuşulan defileye imza attı. Dünya, Amerika Başkanı Obama'nın eşi first Lady Michelle Obama'nın dansını konuşuyor. Michelle Obama, 5 yıldır sürdürdüğü sağlıklı yaşam kampanyasının kutlamaları için Ellen’e konuk oldu.

“Kahvenize ne kadar şeker alırsınız?” sorusu tarihe karışıyor. “Kahvenize ne kadar yağ alırsınız?” soruna hazır olun! Peki kahvede şeker yerine yağ kullanmanın ne gibi faydaları var? Merak edilen sorular cevap buluyor.

Tülin Şahin ile Moda, 29 Mart Pazar günü saat: 14:45'de Star'da.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER