YENİ PROGRAM | “Melih Altınok ile Güne Merhaba”

YENİ PROGRAM | “Melih Altınok ile Güne Merhaba”
Show TV izleyicileri artık güne “Melih Altınok ile Güne Merhaba” ile başlayacak.

Sunuculuğunu gazeteci Melih Altınok’un yapacağı “Melih Altınok ile Güne Merhaba”da izleyiciler, gecenin sıcak, günün ilk ve gelişen haberlerini Melih Altınok’un yorumu ile takip edecekler.

Bilindik sabah haberlerinden faklı formatıyla hafta içi her gün 06.30-10.00 saatleri arasında canlı olarak ekrana gelecek “Melih Altınok ile Güne Merhaba”da insana dair her şey konuşalacak ve ekrana taşınacak. Programın izleyicileri de, sosyal medya aracılığı ile Show TV ekranından seslerini duyurabilecekler.

Gazetelerin manşetlerinde neler var? Yol ve hava durumu nasıl olacak? Köşe yazarları ne diyor? Sizler uyurken neler oldu ? Yeni gün neler getirecek? Gündeme nasıl yansıdı ? İşin doğrusu aslında neydi? Dünyada nasıl yankılandı? Hepsi ve daha fazlası “Melih Altınok ile Güne Merhaba”da ekrana gelecek.

Aynı manşetlerden ve aynı haberlerden sıkılanların, yeni sabah haberleri adresi olmaya aday “Melih Altınok ile Güne Merhaba” da Melih Altınok yine bilindiği gibi, bildiği haliyle günün manşetini de atacak.

Melih Altınok ile Güne Merhaba,  30 Mart Pazartesi’den itibaren hafta içi her sabah Show TV'de.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER