Stephen King uyarlaması The Stand'in tanıtımı ve afişi yayınlandı

Stephen King uyarlaması The Stand'in tanıtımı ve afişi yayınlandı
Stephen King'in The Stand romanından uyarlanan yeni dizi 17 Aralık'ta başlıyor. Dizinin tanıtım videosu ve afişi yayınlandı.

The Stand ölümcül bir salgının dünya nüfusunun neredeyse tamamını öldürmesi üzerine başlıyor ve iyi ile kötü arasındaki savaşa odaklanan fantastik bir hikâyeye dönüşüyor. 100 yaşını aşmış bir hayırsever olan Mother Abagail’in etrafında toplanan bir grup, dünyanın ve insanlığın kaderini belirleyecek savaşa kalkışıyor ve Randal Flagg'ın şeytani kötülükleriyle ile sınanıyorlar.

The Stand'in kadrosunda James Marsden (Stu Redman), Amber Heard (Nadine Cross), Alexander Skarsgard (Randal Flagg), Odessa Young (Frannie Goldsmith), Whoopi Goldberg (Mother Abigail), Greg Kinnear (Glen Bateman), Henry Zaga (Nick Andros), Marilyn Manson, Jovan Adepo, Owen Teague, Brad William Henke, Daniel Sunjata, Eion Bailey, Katherine McNamara ve Hamish Linklater yer alıyor. 

Yeni dizi, dijital platformlardan CBS All Access'te yayınlanacak. Stephen King, romanın dizi uyarlaması için yeni bir son yazdığını açıkladı. Mini diziyi Josh Boone (The Fault in Our Stars) yazdı ve yönetti. Kendisine senaryoda Ben Cavell (SEAL Team) eşlik etti.

Yayınlanan tanıtımı aşağıdan izleyebilir, afişi gelecek sayfada bulabilirsiniz.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER