Doom Patrol dizisi 3. sezon onayını aldı

Doom Patrol dizisi 3. sezon onayını aldı
Doom Patrol, 3. sezon onayını aldı.

Dizi, dokuz bölümlük ikinci sezonunu 6 Ağustos'ta tamamlamıştı. İlk sezonuyla DC Universe'te yayınlanan dizinin ikinci sezonu hem HBO Max'te hem de DC Universe'te ekrana geldi. Üçüncü sezon ise tamamıyla HBO Max'te yayınlanacak. Warner Media, HBO Max'in açılışından sonra DC Universe dizilerini HBO Max'e geçirdi. DC Universe'ün ise yakın gelecekte kapanması bekleniyor.

Doom Patrol'da DC'nin karakterlerinden Robotman, Negative Man, Elasti-Girl ve Crazy Jane ile onları yöneten deli bilim adamı Dr. Niles Caulder'ın (The Chief) hikayesi anlatılıyor. Grubun üyelerinin her birisi kendilerine özel güçler veren kazalar geçirmiştir, ancak hepsinin çeşitli yaraları ve görüntü bozuklukları vardır. Travma geçiren ekibi The Chief buluyor ve onları Dünya'yı korumak için tuhaf gizemleri çözmek amacıyla bir araya getiriyor.

Kadroda Brendan Fraser (Robotman), April Bowlby (Elasti-Woman), Diane Guerrero (Crazy Jane), Timothy Dalton (Dr. Niles Caulder), Joivan Wade (Cyborg) ve Alan Tudyk (Mr. Nobody) yer alıyor. Senaryosunu Jeremy Carver'ın kaleme aldığı projenin baş yapımcılığını Carver, Geoff Johns, Greg Berlanti ve Sarah Schechter üstlendi.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER