Netflix'in yeni mini dizisi Someone Has to Die, 16 Ekim’de başlıyor

Netflix'in yeni mini dizisi Someone Has to Die, 16 Ekim’de başlıyor
Netflix'in yeni mini dizisi Someone Has to Die (Alguien Tiene Que Morir), 16 Ekim’de başlıyor. Dizinin yayın tarihi yeni bir videoyla duyuruldu.

Netflix'teki The House of Flowers (La Casa De Las Flores) dizisinin yaratıcısı Manolo Caro’nun başında olduğu Someone Has to Die'ın hikayesi, Meksika’da yaşayan genç bir adamın nişanlısı ile tanışmak üzere ailesi tarafından memleketine çağrılmasıyla başlar. Ancak bu genç adam, gizemli balet Lazaro ile birlikte gelerek herkesi şaşırtır. Tüm bunlar 1950'lerin İspanyası'nda, dış görünüşün ve aile bağlarının kilit önemde olduğu muhafazakâr ve geleneksel bir toplulukta yaşanır. Caro, bu yeni çalışmasıyla gerçekliği ve sosyal bir sorunu bir kez daha oldukça farklı bir bakış açısıyla ele alıyor. 

Someone Has to Die'ın kadrosunda Carmen Maura, Cecilia Suarez, Ester Exposito (Elite), Ernesto Alterio, Alejandro Speitzer, Isaac Hernandez, Carlos Cuevas, Mariola Fuentes, Pilar Castro, Juan Carlos Vellido, Eduardo Casanova, Manuel Moron ve Javier Pereira gibi isimler yer alıyor. Mini dizinin sezonu 3 bölüm sürecek.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER