Netflix'in yeni komedisi Sneakerheads 25 Eylül’de başlıyor

Netflix'in yeni komedisi Sneakerheads 25 Eylül’de başlıyor
Netflix'in yeni komedisi Sneakerheads 25 Eylül’de başlıyor.

Sezonu 6 bölüm sürecek dizinin başrollerinde Allen Maldonado ve Andrew Bachelor yer alıyor. Kadroda Jearnest Corchado, Matthew Josten, Yaani King Mondschein ve Justin Lee de bulunuyor.

Eskiden spor ayakkabı tutkunuyken artık evde kalıp çocuklara bakan bir baba olan Devin (Allen Maldonado), eski dostu Bobby’nin (Andrew Bachelor) kısa yoldan köşeyi dönme planlarından birine kanıp, kendini yeniden spor ayakkabı dünyasında bulur ve çok kısa sürede 5 bin dolar kaybeder. Karısı bağımlılığına yeniden teslim olduğunu öğrenmeden önce parasını geri almak için uğraşan Devin, kendisi gibi ayakkabı tutkunu olan serseri bir grubun da yardımıyla, bulması en zor modellerden olan ve spor ayakkabı meraklıları tarafından neredeyse kutsal sayılan “Zero”lar için dünya çapında bir arayışa girer.

 Bir Complex Networks yapımı olan Sneakerheads'in yaratıcısı, aynı zamanda dizi sorumlusu olan Jay Longino ve yönetmeni Dave Meyers. Dizinin baş yapımcılığını ise Longino, Inny Clemons, Complex Network'ten Justin Killion, Olive Bridge Entertainment'tan Will Gluck ve Richard Schwartz, Haven’dan Kevin Mann ve Brendan Bragg, Jason Belleville, Rod Grable ve Meyers üstleniyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER