Ramy’nin ikinci sezonu 3 Eylül’de BluTV’de başlıyor!

Ramy’nin ikinci sezonu 3 Eylül’de BluTV’de başlıyor!
BluTV’nin ilk sezonuyla sevilen dizisi ‘Ramy’, 3 Eylül Perşembe günü yeni sezonuyla izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Komedyen Ramy Youssef’in başrolünde yer aldığı dizide Mısırlı Müslüman göçmen bir ailenin oğlu olan Ramy'nin doğup büyüdüğü New Jersey'de toplumlar arasında yaşadığı sıkışma eğlenceli bir dille anlatılıyor.
 
Türkiye’nin sevilen dijital platformu BluTV, dikkat çekici kendi özel yapımlarının yanında zengin yabancı dizi seçkisine her ay yenilerini ekleyerek kullanıcılarıyla buluşturmaya devam ediyor. İlk sezonuyla kendisine farklı bir hayran kitlesi oluşturan ‘Ramy’nin ikinci sezonu 3 Eylül’de BluTV’de başlıyor.
 
Dizinin başrolü, yaratıcısı ve yazarlarından biri olan Ramy Youssef’un kendi hayat hikayesinden yola çıkılarak yazılan ‘Ramy’nin yeni sezonuna konuk oyuncu olarak ‘Moonlight’ ve ‘Green Book’ filmleriyle Oscar kazanan Mahershala Ali de dahil oluyor.
 
Hulu orijinal yapımı dizi, ikinci sezonunda Ramy’nin manevi arayış hikayesini anlatmaya devam ediyor.  Dizide Mahershala Ali, Ramy’nin yeni katıldığı Müslüman cemaatinde yer alan bir karakteri canlandıracak ve Ramy’nin kendi manevi yolunu bulmasına yardımcı olacak.
 
Bu yıl Emmy Ödülleri’nde Komedi dalında En İyi Erkek Oyuncu, En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ve En İyi Yönetmen ödüllerine aday olan dizi, Ramy Youssef’a daha önce Komedi-Müzikal dalında En İyi Erkek Oyuncu Altın Küre Ödülü’nü kazandırmıştı.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER