Donald Trump'lı The Comey Rule dizisinin yeni tanıtımı ve afişi yayınlandı

Donald Trump'lı The Comey Rule dizisinin yeni tanıtımı ve afişi yayınlandı
Donald Trump'lı The Comey Rule dizisinin yeni tanıtımı ve afişi yayınlandı. 

FBI'ın eski müdürü James Comey'in yazdığı "A Higher Loyalty" kitabından uyarlanan The Comey Rule, 27-28 Eylül'de Showtime'da yayınlanacak ve 4 bölüm sürecek. A Higher Loyalty kitabı Comey'in görevde olduğu dönemde yaşananları konu alan bir eser. Trump ile arasındaki ilişki de dahil olmak üzere Hillary Clinton'ın e-mail skandalıyla ilgili soruşturma, seçimlere Rusya'nın dahiliyle ilgili soruşturma veya Mayıs 2017'deki kovulmasına yol açan diğer olaylar da bunlara dahil.

Billy Ray'ın hazırladığı dizide Comey'i Jeff Daniels, Trump'ı Brendan Gleeson, Obama'yı ise Kingsley Ben-Adir canlandırıyor. Yayınlanan yeni tanıtım videosu Gleeson'lı Trump'ı ve Trump'ın sadakat isteğini öne çıkarıyor. Dizinin ilk tanıtımı Temmuz sonunda gelmişti.

The Comey Rule'un kadrosunda Holly Hunter (Sally Yates), Michael Kelly (Andrew McCabe), Jennifer Ehle (Patrice Comey), Peter Coyote (Robert Mueller), Steven Pasquale (Peter Strzok), Oona Chaplin (Lisa Page), Brian d’Arcy James (Mark Giuliano), Steve Zissis (Jim Baker) ve Shawn Doyle (Bill Priestap) da yer alıyor.

Yayınlanan yeni tanıtımı aşağıdan izleyebilir, posteri gelecek sayfada bulabilirsiniz.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER