Netflix filmleri senaryolarıyla birlikte izlenebilecek

Netflix filmleri senaryolarıyla birlikte izlenebilecek
Netflix filmleri artık senaryolarıyla birlikte izlenebilecek.

Egan Bisma tarafından yaratılan ScreenplaySubs uzantısı filmleri senaryolarıyla birlikte izleme imkanı sunuyor. Uzantı sayesinde hali hazırda Netflix'te bulunan The Social NetworkSpider-Man: Into the SpiderverseMarriage Story, The IrishmanZodiac ve Silver Linings Playbook filmleri izlenebiliyor. Haftalık olarak yeni filmlerin senaryolarının ekleneceği özellik Chrome ve Firefox üzerinden kullanılabiliyor. Uncut Gems, Scott Pilgrim vs. the World ve Steve Jobs ise yakın gelecekte eklenecek filmlerin arasında.

Bisma, ScreenplaySubs sayesinde izleyicilerin hangi diyalogların atlandığını, doğaçlandığını; hangi sahnelerin çıkarıldığını veya yerlerinin değiştiğini fark edebileceklerini, bunun da seyir zevkini artıracağını düşündüğünü belirtti.

Öte yandan Netflix de "rastgele seçim" özelliğini gündemine aldı. Netflix uygulaması bulunan akıllı TV'ler üzerinden denemeye açılan özelliğin izlemek için neyi seçeceğine karar veremeyen üyelere yardımcı olması bekleniyor. "Shuffle Play" özelliği kullanıcının daha önce izlediği içeriklere dayanarak rastgele bir öneride bulunacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER