Saadet Işıl Aksoy’un Penélope Cruz ile başrolleri paylaştığı film: ‘Sen Dünyaya Gelmeden’

Saadet Işıl Aksoy’un Penélope Cruz  ile başrolleri paylaştığı film: ‘Sen Dünyaya Gelmeden’
Saadet Işıl Aksoy’un Penélope Cruz ve Emile Hirsch ile başrolleri paylaştığı Sen Dünyaya Gelmeden (Twice Born), İtalyan yönetmen Sergio Castellitto’nun imzasını taşıyan, etkileyici bir dram.

Ülkemizde “Sen Dünyaya Gelmeden” adıyla gösterime giren Venuto al mondo / Twice Born, Margaret Mazzantini’nin aynı adlı romanından uyarlandı. Yazar Margaret Mazzantini, eşi Sergio Castellitto ile birlikte bu uyarlamaya imza attı. Penélope Cruz, Emile Hirsch, Saadet Işıl Aksoy ve Adnan Haskovic gibi iddialı bir oyuncu kadrosuna sahip olan film, 1992’de yaşanan Saraybosna kuşatmasında yaşanan trajediyi ve oradaki karmaşık, zorlu ilişkileri anlatıyor.

Gemma (Penélope Cruz), oğlu Pietro (Pietro Castellitto) ile Saraybosna’ya gider. 16 yıl önce Diego (Emile Hirsch) ile tutkulu bir aşk yaşamıştır. Gemma ve Diego, çocukları olsun isterler fakat Gemma’nın çocuğu olamamaktadır. Saraybosna’da savaşın en vahşi ortamında taşıyıcı anne olmaya aday Aska’yı (Saadet Işıl Aksoy) bulurlar. Gemma, kıskançlık ve suçluluk duyguları ile istemeye istemeye, sevdiği adamı Aska’ya sunar. Savaş ortamında Diego’yu kaybeden Gemma bir yandan oğlu Pietro ile ilişkilerini düzeltmeye çalışırken bir yandan da geçmişi ile hesaplaşmak için Saraybosna’ya gelmiştir.

Sen Dünyaya Gelmeden (Twice Born), 29 Mayıs Cuma günü saat: 23:00'de E2'de.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER