Ayşenur Balcı “Acil Aşk Aranıyor”da!

Ayşenur Balcı “Acil Aşk Aranıyor”da!
Show TV ekranlarının fenomen haline gelen yarışma programı Bu Tarz Benim ile ismini duyuran Ayşenur Balcı, Acil Aşk Aranıyor dizisiyle yine Show TV ekranlarında!

Bu Tarz Benim programının yayınlandığı dönemde gerek tarzı, gerekse sert çıkışlarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Ayşenur Balcı daha öncede Otisabi ve Kiraz Mevsimi dizilerinde konuk oyuncu olarak rol almıştı. Ayşenur Balcı, Acil Aşk Aranıyor dizisinde yer aldığını ise kendi Twitter hesabından bu şekilde duyurmuştu:Aynı programda Ayşenur Balcı ile yarışan Gizem Güler ise elenmesinin hemen ardından Medcezir dizisinde konuk oyuncu olarak rol almıştı.

Yapımcılığını Med Yapım’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda ise Barış Kırımşelioğlu’nun oturduğu Acil Aşk Aranıyor dizisi ise yayın hayatına Acil Servis olarak başlamış ancak ani bir manevrayla Acil Aşk Aranıyor ismiyle devam etme kararı almıştı. Dizinin oyuncu kadrosunda Serhat Teoman, Duygu Yetiş, Rojda Demirer, Tamer Tıraşoğlu, Sinem Uçar, Gökhan Soyluve Serkan Öztürk gibi isimler yer alıyor.

 Acil Aşk Aranıyor,  her Pazar akşamı saat 20.00’de yeni bölümleriyle Show TV’de!


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER