Ev Kuşu 100. Bölüm Şerefine Demet Akalın'ın Evinde!

Ev Kuşu 100. Bölüm Şerefine Demet Akalın'ın Evinde!
Yayınlandığı ilk günden itibaren seyircisini ekran başına kilitleyen, en meraklı, heyecanlı, enerjik ve kıpır kıpır program “Evrim Akın ile Ev Kuşu” Pazar günü 100. Bölümüyle dalya yapıyor. Ev Kuşu’nun 100. Özel bölümünün konuğu ise, popüler müziğin zirveden inmeyen yorumcusu Demet Akalın!Evrim Akın100. Programında, bugüne kadar filmlerde veya ekranlarda gördüğünüz birbirinden ünlü isimlerin evlerine sürpriz ziyaretler yapmaya devam ediyor!
 
“EVRİM AKIN İLE EV KUŞU” 100. BÖLÜMÜNDE, DEMET AKALIN’IN EVİNDE !
Hafta sonları beğeniyle izlediğimiz ve hayatlarını merak ettiğimiz ünlülerin evlerine misafir olan Ev Kuşu, tam 100 bölümdür seyircisini ekran başına kilitliyor. Programın Pazar günü yayınlanacak bölümünün özelliği ise tam 100. Bölüm olması. Samimi ve neşeli sohbetiyle ünlülerin evlerine konuk olan Evrim Akın, 100. programına yine iz bırakacak bir bölümle hazırlandı.
 
Evrim Akın 100. Özel bölümünde popüler müziğin kraliçesi Demet Akalın’ın kapısını çalıyor. Evrim Akın, Demet Akalın-Okan Kurt çiftinin ev halini ekranlarınıza getirip, tadına doyum olmaz renkli bir sohbetin kapılarını aralayacak...
 
ÜNLÜLERİN EVLERİNİN ALTINI ÜSTÜNE GETİRİYOR!
Ev Kuşu’nun 100. Özel bölümünde, şen şakrak bir sohbet eşliğinde, şarkılar söylenerek mutfakta hünerler sergilenip yemekler yapılacak, gardroplar açılıp sahne kostümleri giyilerek şov yapılacak, albümler açılıp anılar tazelenecek. Samimi ve enerjik sunumuyla Evrim Akın, daha önce kimsenin başaramadığını yaparak ünlülerin evlerinin altını üstüne getirmeye devam ediyor.
 
“Evrim Akın ile Ev Kuşu”, 22 Mart Pazar günü saat 13.00’te 100. Özel bölümüyle Show TV’de!
 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER