MedCezir'e yeni oyuncu: Burak Deniz

MedCezir'e yeni oyuncu: Burak Deniz
Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy'un rol aldığı MedCezir'de bu hafta Mira'nın hamile haberi bomba etkisi yaratacak. Mert; Sedef ve Selim'den duyduğu bu haberi Yaman'a anlatacak.

Dizinin yeni bölümünde; Mira'nın, Kenan'ın sakat kaldığını öğrenmesi büyük bir travma yaşamasına neden olacak. Vicdan azabıyla yanan Mira'nın hastalığı yaşanan acı olaylarla nüksedecek. Mira'nın çözümü ise Kenan'la yüzleşerek vicdan azabını hafifletmek olacak. Mira'yı bir an bile yalnız bırakmayan Yaman ise Mert'ten aldığı sürpriz haberle tarifsiz bir mutluluk yaşayacak.

MedCezir'in yeni bölümünde Mira gerçekten hamile mi? Mira'nın Kenan'la yüzleşmesinde neler yaşanacak gibi birçok sürpriz gelişme ekrana gelecek.MEDCEZİR'E YENİ OYUNCU 
Medcezir'in kadrosuna genç oyuncu Burak Deniz dahil oldu. Burak Deniz'in canlandırdığı Aras karakteri, Mira'nın yeni taşındığı mahalledeki komşusu Süreyya'nın yeğeni olarak izleyiciyle yeni bölümde buluşacak.
 
Ay Yapım imzalı senaristliğini Ece Yörenç'in yönetmenliğini ise Ali Bilgin'İn üstlendiği Medcezir 20 Mart Cuma günü saat 20.30'da STAR TV'de ekrana gelecek.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER