The Capture dizisi BBC'den 2. sezon onayını aldı

The Capture dizisi BBC'den 2. sezon onayını aldı
The Capture dizisi BBC'den 2. sezon onayını aldı.

Geçtiğimiz yıl ekrana gelen casusluk draması, 22 milyonluk izlenme rakamıyla BBC'nin dijital platformu BBC iPlayer'ın en çok izlenen yeni projesi olmuştu. The Capture'ın kadrosunda Callum Turner, Holliday Grainger, Laura Haddock, Ron Perlman, Ben Miles ve Lia Williams yer alıyor. Yayınlanan ilk sezonu 6 bölümden oluşuyor. 

İngiliz bir asker olan Shaun, Afganistan'da karıştığı tartışmalı bir olayın görülen davası sonucunda aklanır. Ancak aynı günün akşamında kendisini savunan avukat ortadan kaybolur ve 'kamera görüntülerine' göre baş şüpheli kendisidir. Shaun her ne kadar suçsuz olduğunu iddia etse de şehir genelinde Dedektif Rachel Carey'in başını çektiği bir ekip kendisi için insan avı başlatır.

Harry Potter ve Fantastic Beasts serilerinin yapımcısı David Heyman'ın yapımcılığını üstlendiği The Capture'ı Ben Chanan yazdı ve yönetti. Chanan, yeni sezonu da hazırlayacak. The Capture'ın ilk sezonu ABD'de dizinin yapımcılarından NBCUniversal'ın yeni dijital platformu Peacock'ta gelecek ay ekrana gelecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER