Kocan Kadar Konuş'un galası yapıldı!

Kocan Kadar Konuş'un galası yapıldı!

Sezonun heyecanla beklenen BKM yapımı “Kocan Kadar Konuş” filminin galası dün akşam (18 Mart, Çarşamba) Kanyon Cinemaksimum’da yapıldı.

Sanat ve cemiyet hayatından pek çok tanınmış ismin katıldığı gecede tıklım tıklım dolan salonlar kahkahalarla inledi. Modern kadının evlilik çıkmazını Efsun’un yaşadığı maceralar üstünden anlatan filme en çok kadın izleyiciler güldü.

Bin beşyüz’e yakın konuğun katıldığı gecede; Yılmaz Erdoğan, Demet Akbağ & Zafer Çika,  Hatice Şendil & Burak Sağyaşar, Şebnem Bozoklu, Sedef İybar, Serkan Altunorak, İzzet Öz, Cengiz Bozkurt, Devrim Yakut, Şahin Irmak, Pelin Karahan & Bedri Güntay,  Mine Tugay, Murat Eken, Mahir İpek, Oya Başar, Model Grubu, Özgün, Cansu Tosun, Pelin Öztekin, Murat Serezli, Selen Uçer, Ece Erken, Murat Başoğlu & Hande Bermek, Aslı Ekşioğlu, Şencan Güleryüz, Esra İnal, Hakan Algül, Ozan Osmanpaşaoğlu, Mehmet Erdem de izleyenler arasındaydı.

Konukların dakikalarca ayakta alkışladığı filmin başrollerini Ezgi Mola ve Murat Yıldırım paylaşıyor. Kocan Kadar Konuş’un sinema, televizyon ve tiyatro dünyasının ünlü ve duayen isimlerinden oluşan oyuncuları; Nevra Serezli, Gülenay Kalkan, Ebru Cündübeyoğlu, Begüm Öner, Eda Ece, Gül Arıcı, Muhammet Uzuner, İsmail İncekara, Cem Kılıç, Enis Arıkan, Bora Akkaş, Romina Özipekçi  tam kadro olarak galadaydı.


BKM Film’in yapımcılığında 20 Mart’ta vizyona girecek olan film Şebnem Burcuoğlu’nun çok satan aynı adlı romanından uyarlandı. Bu toprağın kadınlarının daha çocukken nasıl koca bulmaya programlandıklarını anlatan filmde; 30 yaşındaki Efsun (Ezgi Mola) gerçek aşkı, sevgiyi, dürüstlüğü arar ama diğer kızlar gibi numara yapmayı, trip atmayı, erkeği parmağının ucunda oynatmayı bilmez. Bu yüzden bu yaşına kadar düzgün bir ilişkisi olmamıştır. Efsun’un kadınlığın kitabını yazmış İzmirli ailesi ise ona kadınlığı öğretmeye kararlıdır. Efsun da nihayet kendini Türk kızlarına emanet eder. Ailesi tepeden tırnağa yeniledikleri Efsun’u takdim etmeye hazırlanırken Efsun’un karşısına hiç unutamadığı, üstüne yenisini koyamadığı lise aşkı Sinan (Murat Yıldırım) çıkar.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER