Netflix’in Polonya yapımı yeni Harlan Coben ‏uyarlaması The Woods, 12 Haziran’da başlıyor

Netflix’in Polonya yapımı yeni Harlan Coben ‏uyarlaması The Woods, 12 Haziran’da başlıyor
Netflix’in yeni Harlan Coben ‏uyarlaması The Woods, 12 Haziran’da başlıyor.  

1994 ve 2019'da iki zaman dizininde geçen The Woods, Varşovalı savcı Paweł Kopiński'nin hikâyesini anlatıyor. Paweł, yirmi beş yıl önce bir yaz kampında ormana dalan ve bir daha bulunamayan kayıp kız kardeşinin hâlâ yasını tutmaktadır. Ancak şimdi, Paweł'in kız kardeşiyle birlikte ortadan kaybolan oğlanın bir cinayete kurban gittiğinin ortaya çıkarılmasının ardından, oğlanı kızın kaybolmasıyla ilişkilendiren kanıtlar su yüzüne çıkar. Kız kardeşinin hayatta olabileceğine dair umutlar artarken ailesinin geçmişine ait tehlikeli sırlar, Paweł'in bir arada tutmaya çalıştığı her şeyi darmadağın etmek üzeredir.

Grzegorz Damiecki'nin Pawel karakteriyle başrolünde yer aldığı dizinin kadrosunda Agnieszka Grochowska, Adam Ferency, Jacek Koman, Cezary Pazura, Magdalena Czerwinska, Arkadiusz Jakubik, Piotr Glowacki, Dorota Kolak, Ewa Skibinska, Przemyslaw Bluszcz ve Izabela Dabrowska gibi isimler yer alıyor.

6 bölümlük gizem dizisinin yönetmenleri Leszek Dawid (Sen Tanrısın) ve Bartosz Konopka (Rabbit à la Berlin). Senaryosunu Agata Malesińska ve Wojtek Miłoszewski'nin yazdığı dizinin yapımcılığını ise ATM Grupa üstleniyor. Anna Nagler (En Soğuk Oyun) dizinin yaratıcı sorumluluğunu üstlenirken Andrzej Muszyński ile Harlan Coben baş yapımcılar olarak görev yaptı. 

The Woods (Orman) dizisi Safe, The Stranger ve İspanyol dizisi El Inocente'nin ardından Harlan Coben ve Netflix arasında yeni bir iş birliği olma özelliği taşıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER