Sempati pınarı Hugh Jackman'ı dünya gözüyle gördük!

Sempati pınarı Hugh Jackman'ı dünya gözüyle gördük!
İstanbul’a geldiği andan itibaren sempatik tavırlarıyla dikkat çeken Hugh Jackman ile “muhteşem bir akşam” yaşandı. Dünyaca ünlü yıldız Hugh Jackman, 17 Mart akşamı Zorlu’da gerçekleştirdiği muhteşem şovu ile Türkiye’deki hayranları ile buluştu. Uzun süre hafızalardan silinmeyecek bir gösteriye imza atan Jackman’a bu özel gecede, Türk sanatçı Bora Uzer de iki şarkı seslendirerek eşlik etti.

Hollywood’daki başarılarının yanı sıra Broadway’in de aranan yüzlerinden olan ve karısına olan aşkıyla anılan Hugh Jackman, 17 Mart akşamı Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde gerçekleştirdiği şovuyla, hayranlarına unutulmayacak bir akşam yaşattı. 32 kişilik orkestra ve dans ekibi ile yaklaşık iki buçuk saat sahnede kalan Jackman’ın muhteşem performansı, dakikalarca ayakta alkışlandı. Çok sempatik, çok interaktif bir gösteriydi. "Wow adamlar yapıyor, biz de bakıyoruz Beyler" tadında ultra teknolojik bir sahne olmamasına rağmen iyi tasarlanmış bir hikaye idi. Ancak Jackman çokça doğaçlama yaptığı için gösteriyi alt yazıdan takip edenler bu şakaların ve sohbetin bir kısmından mahrum kaldılar. 

Bora Uzer ile Düet Yaptı
Gecenin sürprizi ise Hugh Jackman’ın Türk sanatçı Bora Uzer’i sahneye davet etmesiyle yaşandı. Hugh Jackman’a sahnede 2 şarkıyla eşlik eden Bora Uzer yaşadığı bu deneyimle ilgili şunları söyledi: “Böyle bir şovun parçası olmak ve Hugh Jackman’la düet yapıyor olmak inanılmaz bir deneyim ve şans. Hugh Jackman’in profesyonelliği, centilmenliği ve canayakın tavırları sayesinde tüm ekip kısa sürede harika, enerjik bir çalışma yaptık. Oyunculuğuna hayran olduğum Hugh Jackman’in; sahne performansını ve şarkıcılığını duyduktan sonra ona olan hayranlığım daha da arttı."

Gala gecesine Cem Yılmaz, Ozan Güven, Ozkan Uğur, Saba Tümer, Tuba Ünsal, Rıza Kocaoğlu ve daha birçok ünlü isim de akın etti.Jackman’dan dev müzikal performans
Broadway’deki gösterisinin ardından Avrupa’da ilk kez Türkiye’de sahne alan Hugh Jackman’a, bu çok özel gösterisinde 32 kişilik orkestra ve dans ekibi eşlik ediyor. Gösterisinde hayatından hikayelere de yer veren Hugh Jackman, sahnede ‘Singin’ in the Rain’ ve ‘Guys and Dolls’ gibi Broadway’in klasik olmuş ve en başarılı müzikallerinden 26 parça seslendiriyor. Jackman, ‘An Evening with Hugh Jackman’ gösterisi ile 20 Mart’a kadar Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde hayranları ile buluşuyor.

Broadway’in ödüllü yıldızı
Profesyonel müzikal kariyerine 1996 yılında Melbourne’da sahnelenen Beauty and the Beast’in Gaston rolüyle başlayan Hugh Jackman’ın Sunset Boulevard’da Joe Gillis karakteri ve Summa Cabaret’teki rolüyle yıldızı parladı. 1998’de Royal National Cabaret’de sahnelenen Oklohama’nın başrolü ‘Curly’ ile ünü Avustralya sınırlarını aşan oyuncu, “Müzikal Dalında En İyi Aktör” kategorisinde Olivier Ödülleri’ne aday gösterildi.

Sanatçı, 2004 yılında, dünyaca ünlü The Boy from Oz müzikalindeki rolüyle “Müzikal Dalında Üstün Başarı” kategorisinde Tony ve Drama Desk ödüllerine layık görüldü. 2009 yılında ‘A Steady Rain’’le Broadway’de kısa bir süre sahne alan Hugh Jackman, aynı yıl sunuculuğunu yaptığı Oscar Ödül Töreni’ndeki performansıyla tüm dünyanın gözdesi oldu ve 2011’de yeni gösterisi ‘Back on Broadway’le tekrar New Yorklular’ın karşısına çıktı.

Jackman, 2012 yılında müzikalden filme uyarlanan Les Miserables’da canlandırdığı Jean Valjean karakteri ile En İyi Aktör dalında Golden Globe ödülüne layık görüldü.

DİKKAT DİKKAT | Hala izlemek isteyen varsa Fiyatları 192 TL’den başlayan biletler için son şans

“An Evening with Hugh Jakcman” (Hugh Jackman’la Bir Gece) isimli gösterisinin biletleri satışa devam ediyor.

Etkinlik Tarihleri: 17 -18-19-20 Mart

Etkinlik saati: 21:00

Bilet fiyatları: 192, 210, 452, 599, 750, 975 TL

Biletler www.biletix.com, Biletix gişeleri, www.zorlucenterpsm.comve Zorlu gişelerinde!Zorlu Performans Sanatları Merkezi Hakkında 
İstanbul’un sanat platformu Zorlu Performans Sanatları Merkezi dünyaca ünlü gösterileri, grupları ve alanında en iyi sanatçıları sahnelerinde ağırlıyor. Broadway ve West End müzikallerinden dansa, poptan klasik müzik, opera ve caza pek çok alanda performans sanatlarına ev sahipliği yapıyor ve her tür sanat etkinliği için farklı olanaklar sunuyor. Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde; 2,250 kişi kapasiteli zenginleştirilmiş akustik özelliğe sahip Ana Tiyatro ve 700 kişi kapasiteli doğal akustik özelliğiyle tasarlanan Drama Sahnesi’nin yanı sıra, bir senfoni orkestrasının kayıt alabileceği ‘karakutu’ tiyatro tarzında tasarlanan –110 kişi kapasiteli– Studio, bir galeri alanı ve sanat ile kendini ifade etmek isteyen herkese kapıları açık olan, son teknoloji ile donanımlı Şehir Sahnesi yer alıyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER