Dostumun Dünyası, FOX ekranlarında sessiz canların dili oluyor!

Dostumun Dünyası, FOX ekranlarında sessiz canların dili oluyor!
Dünyaya bir de dört ayaklı dostlarımızın gözünden bakmaya ne dersiniz? Ali Yeşilırmak ile“Dostumun Dünyası”, FOX ekranlarında, sessiz canların dili oluyor...
 
Sunuculuğunu 26 yıllık köpek eğitmeni Ali Yeşilırmak’ın üstlendiği, Türkiye’nin ilk köpek eğitimi programı olan “Dostumun Dünyası”, can dostlarımızla doğru bir iletişim kurmak için değerli ipuçları veriyor.

“Dostumun Dünyası”nın dördüncü bölümünde Ali, daha bebekken sahiplendirdiği Hera’yı, bir yılın ardından ziyarete gidiyor. Yavruyken bir veterinerin önüne terk edilen Hera, ailesinin sevgisi sayesinde sağlıklı ve güzel bir köpeğe dönüşmüş. Ama Hera’nın bir sorunu var: Farklı köpeklerle sosyalleşme zorluğu yaşayan Hera, Ali’nin dört ayaklı asistanı Salça sayesinde bu sorunu yenebilecek mi?

 “Dostumun Dünyası”, evine ikinci bir köpek almak isteyen, ama iki köpeğin anlaşmazlığından çekinenler için de Puk ve Emma’nın tanışma anlarına tanıklık ediyor. Ali Yeşilırmak, ikinci köpeği aileye kabul ederken dikkat edilmesi gereken püf noktalarını paylaşıyor.

Bir köpekten diğerine koşarken ormandaki sahipsiz canları doyurmayı da ihmal etmeyen Ali Yeşilırmak,  yakın zamanda kaybettiği yetenekli köpeği Max’in öyküsünü de izleyenlerle paylaşmaya devam ediyor.

FOX İç Yapımlar’ın deneyimli ekibi tarafından hayata geçirilen “Dostumun Dünyası”, 28 Mart Cumartesi saat 12.15’te, FOX’ta!BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER