Netflix, Messiah dizisini iptal etti

Netflix, Messiah dizisini iptal etti
Netflix'ten bir iptal haberi daha geldi. Messiah dizisinin devamının gelmeyeceği açıklandı. Açıklamayı dizinin oyuncularından Wil Trava, Instagram hesabından yaptı.

Messiah'ta Orta Doğu'da gizemli birinin ortaya çıkmasıyla büyük bir kitle onun Mesih olduğuna inanıyor. Bu da "Onu Tanrı mı gönderdi yoksa dünyanın jeopolitik düzenini bozmaya çalışan tehlikeli bir sahtekar mı?" sorusunu ortaya çıkarıyor. Messiah'ın hikayesi inananlar ve kuşku içinde olanların gözünden anlatılıyor. Bunlar arasında genç CIA ajanı, İsrail'in yurtiçi gizli servisi Shin Bet'ten bir memur, Latin bir rahip ve kızı, Filistinli mülteci ve medya da yer alıyor.

Sezonu 10 bölümden oluşan dizi 1 Ocak'ta ekran geldi. Din, inanç, politika arasındaki çizgiler üzerine kurulu dramayı Michael Petroni yarattı. Kadrosunda Michelle Monaghan, Mehdi Dehbi, Jane Adams, Mahdi Chalkhaoui, Sayyid El Alami, Melinda Page Hamilton, Wil Traval, Farès Landoulsi, Stefania LaVie Owen,  Tomer Sisley ve Michael E. Stogner gibi isimler bulunuyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER