Chris Sullivan ve AnnaSophia Robb, Dr. Death dizisinin kadrosunda

Chris Sullivan ve AnnaSophia Robb, Dr. Death dizisinin kadrosunda
Chris Sullivan ve AnnaSophia Robb, yeni açılacak online yayın platformu Peacock'ın yeni dizisi Dr. Death'in kadrosuna dahil oldu. Mini dizi, geçtiğimiz sene duyurulmuştu. Aynı podcast serisinden uyarlanacak projenin başrollerini Jamie Dornan, Alec Baldwin ve Christian Slater üstlendi.  

Dr. Death, Christopher Duntsch (Dornan) adlı bir doktorun gerçek hikayesine dayanıyor. Geliştirdiği nörocerrahi projesiyle yıldızı parlayan, Dallas tıp camiasında yükselen bir doktor olan Christopher'ın hastaları son dönemde karmaşık ama rutin operasyonlar için ona gittiğinde ya felç kalmakta ya da ölmektedir. Kurbanlarının sayısı arttıkça iki meslektaşı ve genç bir savcı onu durdurmak için işe koyulur.

Robb, bahsi geçen savcı Michelle Shughart'a hayat verecek. Sullivan ise Duntsch'ın uzun süredir arkadaşı ve bir numaralı fanı Jerry Summers'a hayat verecek. Kadrodaki isimlerden Baldwin, sinir cerrahı Robert Henderson’ı canlandıracak. Robert, sakin, temkinli ve sistematik çalışan bir cerrah. Slater’ın canlandıracağı kalp-damar cerrahı Randall Kirby ise atılgan, sisteme karşı ve dürtüleriyle hareket eden bir adam. Robert ve Randall zıt kişiler olsalar da aynı amaç için iş birliği yapıyorlar.

Projede UCP'ye Wondery stüdyosu eşlik edecek. Stüdyo, daha önce podcast uyarlamaları Dirty John'u ve Homecoming'i de üstlendi.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER