Gossip Girl'ün yeni versiyonunun kadrosu genişliyor

Gossip Girl'ün yeni versiyonunun kadrosu genişliyor
The CW kanalında altı sezon boyunca ekrana gelen Gossip Girl'ün yeni versiyonunun kadrosu genişliyor.

Warner Media'nın yeni online platformu HBO Max'te yayınlanacak diziye son olarak Tavi Gevinson (Scream Queens), Thomas Doherty (High Fidelity, Legacies), Adam Chanler-Berat (Next to Normal) ve Zion Moreno (Claws) da dahil oldu. Diziye geçtiğimiz hafta Emily Alyn Lind (Code Black, Revenge, The Babysitter), Whitney Peak (The Chilling Adventures of Sabrina), Eli Brown (Pretty Little Liars: The Perfectionists), Johnathan Fernandez (Lethal Weapon) ve Jason Gotay katılmıştı.

Yeni dizinin yapımı bir kez daha Josh Schwartz ve Stephanie Savage, senaryosunu ise Joshua Safran üstlendi. Modern versiyonun hikayesi yine New York'ta geçecek ve ana dizinin finalinden sonra sosyal medyanın ve şehrin ne şekilde değiştiğini yeni karakterler üzerinden anlatacak. 

Projenin sezonu 10 bölüm sürecek ve 'devam' özelliğinde olacak. Gossip Girl ile aynı evrende geçecek olan dizide karakterler Constance Billard School'a gidecek. Erkeklerin de benzer şekilde St. Jude’s School'a gitmesi bekleniyor. Lind'in karakteri Audrey, uzun süreli ilişkinin içinde birisi ama dışarıda neler olduğunu da merak ediyor. Diğer oyuncuların karakterleri ise şimdilik açıklanmadı.

Kristen Bell yeni dizide de anlatıcı olarak yer alacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER