Siz de Filinta’da oynamak ister misiniz?

Siz de Filinta’da oynamak ister misiniz?
Ekran başında olduğu kadar, sosyal medya dünyasında fan’ları gün geçtikçe çoğalan Türkiye’nin ilk ve tek Osmanlı Polisiyesi Filinta, 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi Kutlamaları’nın 100. yılına denk gelen gün ile hayranları için Cuma günü #FilintaFes isimli bir kampanya başlattı. Kazananların ödülü ise Filinta dizisinde ‘rol almak’ olacak. Bunun için tek yapman gereken; fesli fotoğrafını #FilintaFes hashtagi ile Instagram'da paylaşmak.

Dizinin bir bölümünde birkaç kişi dizi sürpriz bir şekilde anılarında yer alacak bir buluşmaya imzalarını atacakken, şimdiden yüzlerce hayran kıyasıya bir şekilde ‘fes’li fotoğraflarıyla pozlar vererek #FilintaFes hashtagle bu kampanyaya katılıyorlar.

Instagram üzerinden yürütmeye başlatılan #FilintaFes ismindeki kampanyada kullanıcılardan çekmiş oldukları fesli fotoğraflarını Instagram'da #FilintaFes hashtagiyle paylaşmaya ve kampanya şimdiden büyük ilgi görmeye başladı. Bu kampanya için tek şart kilitli hesaplı kullanıcıların bu kilitleri açarak bu paylaşımları yapıyor olmaları. 18 Mart’ta sona erecek kampanyaya yüzlerce #FilintaFes hashtagiyle hayran başvuruyor. Kazanan talihli FilintaTV ve Filinta resmi sosyal medya adreslerinde açıklanacak.

ES Film’in yapımcılığını üstlendiği hayranları her geçen gün artan TRT’nin sevilen dizisi Filinta’nın, izleyenlerini sevdikleri bu ünlü oyuncularla buluşturma şansını da böylesi özel bir kampanya ile onlara veriyor.

Onur Tuna, Serhat Tutumluer, Mehmet Özgür, Damla Aslanalp, Naz Elmas, Kayra Şenocak, Yosi Mizrahi, Hakan Yufkacıgil, Bülent Alkış, Kamil Güler, Kemal Topal, Serhan Ernak, Kemal Zeydan, Alican Bayhan, Emre Canpolat, Ceren Yılmaz, Feyza Işık, Ebubekir Öztürk, Wilma Elles, Alona Kral, Ceyhun Ergin, Çağrı Erceber ’in yer aldığı ‘Filinta’ her Salı 20.00’de TRT1’de…
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER