Netflix'in yeni korku draması Midnight Mass'in kadrosu açıklandı

Netflix'in yeni korku draması Midnight Mass'in kadrosu açıklandı
Netflix'in yeni korku draması Midnight Mass'in kadrosu açıklandı. Platformun sevilen dizilerinden The Haunting of Hill House'la bilinen Mike Flanagan’ın hazırladığı dizinin sezonu 7 bölüm sürecek.

Midnight Mass, izole edilmiş bir adada yaşayan topluluğu merkezine alıyor. Karizmatik ve gizemli genç bir rahibin adaya gelmesinden sonra mucizevi olaylar yaşanır ve korkutucu bazı alametlerle karşılaşılır. Bahar mevsiminde çekimlere Kanada'da başlanacak ve Flanagan bölümleri yönetecek. 

Açıklanan kadroda 16 isim bulunuyor.

Zach Gilford (The Purge: Anarchy), Kate Siegel (The Haunting of Hill House) ve Hamish Linklater’ın (Legion) başrolünde olacağı dizide Annabeth Gish (The Haunting of Hill House), Henry Thomas (The Haunting of Hill House), Michael Trucco (Hunter Killer), Samantha Sloyan (Grey’s Anatomy), Rahul Abburi (Killer Ransom), Crystal Balint (The Bletchley Circle: San Francisco), Matt Biedel (Altered Carbon), Alex Essoe (Doctor Sleep), Rahul Kohli (iZombie), Kristin Lehman (The Chronicles of Riddick), Robert Longstreet (Doctor Sleep), Igby Rigney (Blue Bloods) ve Annarah Shephard da yer alıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER