Mike Colter, Hulu'nun antoloji dizisi Monsterland'in kadrosuna dahil oldu

Mike Colter, Hulu'nun antoloji dizisi Monsterland'in kadrosuna dahil oldu
Online yayın platformu Hulu'nun yeni antoloji dizisi Monsterland'in kadrosuna Mike Colter da dahil oldu.

Bölümlük korku hikayeleri anlatacak dizi, Nathan Ballingrud‘un North American Lake Monsters isimli kısa hikayelerden oluşan kitabından uyarlanıyor. Deniz kızları, düşmüş melekler ve diğer garip yaratıklarla ilgili hikayelerin yer alacağı dizide umutsuz eylemlere sürüklenen insanlar hayatlarını düzeltmek için uğraşacaklar ve insanla canavar arasında ince bir çizgi olduğunu fark edecekler.

Colter, “Newark, New Jersey” isimli bölümde Brian adında bir karaktere hayat verecek. Gözetimi altındayken kızını kaybettiği için kendisini suçlayan Brian, öldüğüne inanmayı reddetmekte ama hem hayatına devam etmekte zorlanmakta hem de karısıyla iletişim kurmamakta.

Monsterland'in kadrosunda Kaitlyn Dever (Unbelievable) ve Jonathan Tucker (Kingdom) da yer alıyor. İki oyuncu ilk bölümde yer alacaklar.  Dever, hayat mücadelesi içindeki 19 yaşında bir anneyi ve garsonu, Tucker ise onun yeni tanıştığı Alex isminde garip ve gizemli bir adamı canlandıracak. Mary Laws (Succession, Preacher), dizinin yaratıcısı ve senaristi olarak dizide yer alıyor.

Luke Cage ve The Good Wife dizileriyle bilinen Mike Colter, son dönemde Evil dizisiyle ekranda. İlk sezonunu tamamlayan dizi, ikinci sezon onayını aldı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER