Tülin Şahin bu hafta Ana Beatriz Barros’u konuk ediyor!

Tülin Şahin bu hafta Ana Beatriz Barros’u konuk ediyor!
“Tülin Şahin ile Moda” bu haftada dopdolu bir içerikle ekranlara geliyor. Tülin Şahin’in bu haftaki ünlü konuğu, Brezilyalı süpermodel Ana Beatriz Barros. Ülkemize gelen Brezilyalı süpermodel Ana Beatriz Barros yine Tülin Şahin’i tercih etti. İki top modelin keyifli sohbeti, Anna’nın güzellik sırları ve saçları için öğrendiği yeni formülün sırrı Tülin Şahin ile Moda’da.

Tülin Şahin, makyaj ve saç değişimleriyle taş devrinden başlayıp günümüze kadar geliyor. 90’ların, 60’ların, 40’ların saçları nasıldı, ne tür makyaj yapıyorlardı? Rönesanstan buz devrine uzanan moda yolculuğu... Tülin Şahin, Londra’da trençkotların tarihini anlatıyor. Her devrin vazgeçilmezi trençkotlar hakkında bilmedikleriniz sizleri çok şaşırtacak. İlkbahar'in trendleri ne yönde? 2015 İlkbahar koleksiyonlarını ünlü fotoğraf sanatçısı Nihat Odabaşı çekti, Tülin Şahin tanıttı.

İyi bir makyaj için hangi fırçayı hangi ürüne kullanmalıyız? Fırçalar neyle temizlenmeli, bakımlarını nasıl yapılmalı? Bu sefer topmodeller aya ayak bastı. Paris Moda Haftası’nda Uzay konseptinde tasarlanan göz alıcı defilede neler sergilendi?

Hepsi ve fazlası sadece Türkiye’nin değil dünyanın modasını bir programa sıkıştıran “Tülin Şahin ile Moda”da...  

“Tülin Şahin ile Moda” 15 Mart Pazar günü saat: 15:00'de Star Tv'de.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER