Penny Dreadful: City of Angels 26 Nisan'da başlıyor

Penny Dreadful: City of Angels 26 Nisan'da başlıyor
Penny Dreadful'un uzantı dizisi City of Angel 26 Nisan'da Showtime kanalında başlıyor. Dizinin yayın tarihi tanıtımı eşliğinde duyuruldu.

2014-2016 arasında ekranda olan dramanın uzantı dizisini Penny Dreaful'u da yaratan John Logan hazırladı ve Michael Aguilar'la (Kidding) çalıştı. Yeni dizide eski dizinin izinden gidildi ve benzer bir dünyayla geri dönülecek.

City of Angels'ın hikayesi 1938'de Los Angeles'da geçiyor. Meksika-Amerika karışımı bir hikayesi olan dizide Tanrı'nın tarafında olanlar ve şeytanın tarafında olanların arasındaki anlaşmazlıklar anlatılacak. Doğaüstünün ve gerçekliğin karışımı olarak ekrana gelecek dizide yeni mitler ve ahlaki ikilemler tarihsel bir hikaye eşliğinde ekrana gelecek. Bir cinayetin derinden şehri derinden sarstığı bu zamanda Dedektif Tiago Vega gerçeğin peşine düşecek.

Projenin geniş kadrosunda yer alan bazı diğer isimler şöyle: Rory Kinnear, Daniel Zovatto, Natalie DormerDominic Sherwood, Nathan Lane, Michael Gladis, Piper Perabo, Lorenza Izzo, Adam Rodriguez, Thomas Kretschmann, Kerry Bishé, Ethan Peck, Adriana Barraza, Jessica Garza, Johnathan Nieves, Amy Madigan, Brent Spiner, Lin Shaye, Hudson West, Julian Hilliard.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER