Piper Perabo, Penny Dreadful'un uzantı dizisi City of Angel'ın kadrosunda

Piper Perabo, Penny Dreadful'un uzantı dizisi City of Angel'ın kadrosunda
Penny Dreadful'un hazırlıkları devam eden uzantı dizisi City of Angel'ın kadrosuna Piper Perabo (Covert Affairs, Turn Up Charlie) da katıldı.

2014-2016 arasında ekranda olan dramanın uzantı dizisini Penny Dreaful'u da yaratan John Logan hazırlıyor ve Michael Aguilar'la (Kidding) çalışıyor. Prodüksiyon ay sonunda başlayacak, bölüm sayısı ve başlama tarihi daha sonra açıklanacak. Yeni dizide eski dizinin izinden gidilecek ve benzer bir dünyayla geri dönülecek.

City of Angels'ın hikayesi 1938'de Los Angeles'da geçecek. Meksika-Amerika karışımı bir hikayesi olan dizide Tanrı'nın tarafında olanlar ve şeytanın tarafında olanların arasındaki anlaşmazlıklar anlatılacak. Doğaüstünün ve gerçekliğin karışımı olarak ekrana gelecek dizide yeni mitler ve ahlaki ikilemler tarihsel bir hikaye eşliğinde ekrana gelecek. Bir cinayetin derinden şehri derinden sarstığı bu zamanda Dedektif Tiago Vega gerçeğin peşine düşecek.

Projenin geniş kadrosunda yer alan bazı diğer isimler şöyle: Rory Kinnear, Daniel Zovatto, Natalie Dormer, Dominic Sherwood, Nathan Lane, Michael Gladis, Lorenza Izzo, Adam Rodriguez, Thomas Kretschmann, Kerry Bishé, Ethan Peck, Adriana Barraza, Jessica Garza, Johnathan Nieves, Amy Madigan, Brent Spiner, Lin Shaye, Hudson West, Julian Hilliard.
 
Perabo, Dr. Peter Craft'ın (Kinnear) eşi Linda'yı canlandıracak. İki çocuk annesi olan Linda, kocasından ve yaşadıkları banliyo hayatından sıkılmış bir kadın. Alman Amerikan Federal Meclisi'nde çalışıyor ve yalnızcılık bölümünde.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER