Netflix'in yeni uzay draması Away'in kadrosu genişliyor

Netflix'in yeni uzay draması Away'in kadrosu genişliyor
Netflix'in hazırlıklarına devam edilen yeni uzay draması Away'in kadrosu genişliyor. İki Oscar ödüllü aktris Hilary Swank'in ve Josh Charles'ın (The Good Wife) ardından kadroya beş yeni isim daha katıldı:

Talitha Bateman (Love Simon, Annabelle: Creation), Ato Essandoh (Altered Carbon, Blue Bloods), Mark Ivanir (Homeland, Barry), Ray Panthaki (Gangs of London, Marcella, Colette) and Vivian Wu (Cathy Yan’s Dead Pigs, Rúyì Zhuàn).

Away'in hikayesinin merkezinde kızını ve kocasını bir yıl sürecek önemli bir görev için bırakmak zorunda kalan Emma Green isimli Amerikalı bir astronot yer alıyor. Bahsi geçen Green'i Swank, bu süreçte tek başına kızını büyütmeye çalışan NASA mühendisi Logan'ı Charles oynayacak.

Kadroya katılan isimlerden Bateman, çiftin kızını; Essandoh botanik üzerine uzman çaylak astronot Kwesi'yi; Ivanir gemide mühendis olarak görev yapan Rus kozmonot Misha'yı; Panthaki ekibin doktoru ve geminin yardımcı pilotu Ram'i; Wu ise ekibin kimyageri ve jeoloğu Yu'yu canlandıracak.

Diziyi platform için Andrew Hinderaker, Jason Katims (Friday Night Lights, Parenthood) ve Matt Reeves (Dawn of the Planet of the Apes, Felicity) hazırlıyor. Hinderaker'ın senaryosunu yazdığı projenin hikayesinde Chris Jones'un Esquire'da yayınlanan aynı isimli makalesinden esinlenildi.  Dizinin yapımcılığını Katims'in şirketi True Jack Prods., Reeves’in şirketi 6th & Idaho ve Universal TV üstlendi.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER