Penny Dreadful'un uzantı dizisi City of Angels'ın kadrosu genişliyor

Penny Dreadful'un uzantı dizisi City of Angels'ın kadrosu genişliyor
Penny Dreadful'un uzantı dizisi City of Angel'ın kadrosu genişliyor. Kadroya son olarak Michael Gladis (Mad Men), Lorenza Izzo (Once Upon a Time in Hollywood), Adam Rodriguez (CSI: Miami), Thomas Kretschmann (Berlin Station), Dominic Sherwood (Shadowhunters) ve Ethan Peck (Star Trek: Discovery) de dahil oldu.

City of Angels'ın hikayesi 1938'de Los Angeles'da geçecek. Meksika-Amerika karışımı bir hikayesi olan dizide Tanrı'nın tarafında olanlar ve şeytanın tarafında olanların arasındaki anlaşmazlıklar anlatılacak. Doğaüstünün ve gerçekliğin karışımı olarak ekrana gelecek dizide yeni mitler ve ahlaki ikilemler tarihsel bir hikaye eşliğinde ekrana gelecek. Bir cinayetin derinden şehri derinden sarstığı bu zamanda Dedektif Tiago Vega gerçeğin peşine düşecek.

Kadroya katılan yeni isimlerden Gladis, ulaşım komitesi için görev yapan acımasız ve hırslı meclis üyesi Charlton Townsend'i; Izzo, karizmatik şeytan Magda'nın (Natalie Dormer) melek kardeşi Santa Muerte'yi; Rodriguez, Vega ailesinin en büyük oğlunu ve ailenin lideri Raul Vega'yı canlandıracak.

Kretschmann, Los Angeles'ın geleceği için büyük planları olan gizemli ve aristokrat mimar Richard Goss'u; Sherwood, Goss'un sürpriz bir geçmişe sahip koruması ve şoförü Kurt'ü; Peck ise Alman-Amerikan derneğinin agresif politikalara sahip başkan yardımcısı Herman Ackermann'ı canlandıracak. Herman'ın varlığı grubun rahatı ve Peter Craft'ın (Rory Kinnear) liderliği için tehdit yaratıyor. 

City of Angels'ın kadrosunda Kerry Bishé, Adriana Barraza, Jessica Garza, Johnathan Nieves, Nathan Lane, Amy Madigan, Brent Spiner ve Lin Shaye de bulunuyor. Penny Dreaful'u yaratan John Logan yeni dizide de yer alacak ve Michael Aguilar'la (Kidding) çalışacak. Prodüksiyon bu sene içinde başlayacak, bölüm sayısı ve başlama tarihi daha sonra açıklanacak. Yeni dizide eski dizinin izinden gidilecek ve benzer bir dünyayla geri dönülecek.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER