Natalie Dormer, Penny Dreadful'un uzantı dizisi City of Angels'ın kadrosunda

Natalie Dormer, Penny Dreadful'un uzantı dizisi City of Angels'ın kadrosunda
Natalie Dormer'ın yeni dizi projesi belli oldu. Game of Thrones ve The Tudors dizileriyle bilinen aktris, Penny Dreadful'un uzantı dizisi City of Angels'ın kadrosuna katıldı.

İki sene önce final bölümüyle ekranlara veda eden Penny Dreadful'un uzantı diziyle ekrana döneceğini kasım ayında duyurmuştuk. Showtime'dan onay alan "City of Angels" ismindeki yeni dizinin ilk başrolü olarak Daniel Zovatto duyurulmuştu. Kadroya sonrasında Jessica Garza (The Purge) ve Johnathan Nieves (New Amsterdam) de dahil oldu.

City of Angels'ın hikayesi 1938'de Los Angeles'da geçecek. Meksika-Amerika karışımı bir hikayesi olan dizide Tanrı'nın tarafında olanlar ve şeytanın tarafında olanların arasındaki anlaşmazlıklar anlatılacak. Doğaüstünün ve gerçekliğin karışımı olarak ekrana gelecek dizide yeni mitler ve ahlaki ikilemler tarihsel bir hikaye eşliğinde ekrana gelecek.

Kadroya dahil olan Dormer, Magda adında herhangi birisinin görünümüne bürünebilen bir şeytanı canlandıracak. Penny Dreaful'u yaratan John Logan yeni dizide de yer alacak ve Michael Aguilar'la (Kidding) çalışacak. Prodüksiyon bu sene içinde başlayacak, bölüm sayısı ve başlama tarihi daha sonra açıklanacak. Yeni dizide eski dizinin izinden gidilecek ve benzer bir dünyayla geri dönülecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER