Sindirella'nın Türkiye Galası yapıldı!

Sindirella'nın Türkiye Galası yapıldı!

Disney’in 13 Mart’ta vizyona girecek ‘Sindirella’ filminin Türkiye Ana Sponsoru İnci Deri, filme özel hazırladığı ve Gamze Saraçoğlu imzasını taşıyan ‘Sindirella’ ayakkabısıyla yüzlerce yıllık romantik bir masalı gerçeğe dönüştürüyor...

Külkedisi Ella’nın hikayesini anlatan ve Disney tarafından beyaz perdeye taşınan Sindirella’nın Türkiye Ana Sponsoru İnci Deri; ünlü tasarımcı Gamze Saraçoğlu’nun yorumu ve imzasını taşıyan özel ‘Sindirella’ ayakkabısıyla moda tutkunlarına benzersiz bir sürpriz yapıyor.


İnci Deri’nin sınırlı sayıda ürettiği Gamze Saraçoğlu imzalı ‘Sindirella’ ayakkabısı tam 50 mağazada satışta

İnci Deri  en şık ve özel davetlere, masal prensesi Sindirella’nın cam ayakkabısı kadar büyülü, rahat ve elegan bir modelle gitmeyi hayal edenlerin hayalini, Gamze Saraçoğlu imzasını taşıyan Sindirella modeliyle gerçekleştiriyor.

Sindirella’nın yüzyıllardır anlatılan ve hafızalara yer eden romantik aşkından ilham alınarak hazırlanan Sindirella modeli, tasarımıyla olduğu kadar kullanımda rahatlık sunan detaylarıyla da ayakkabı tutkunlarının gözdesi olacak.

Yanlarında kullanılan ince ve ipeksi file doku ile tıpkı Sindirella’nın cam ayakkabısı gibi şeffaf bir görüntüye sahip olan modelin burun ve yüksek topuğu ise göz alıcı parlaklıktaki taşlarla bezeli.

Gamze Saraçoğlu imzasıyla, Sindirella hikayesini bu yüzyıla taşımak ve kendini tıpkı bir masal prensesi kadar özel hissetmek isteyenler için sınırlı sayıda üretilen Sindirella ayakkabısı; İnci Deri’nin 50 mağazasında özel temalı dekorasyona sahip vitrin ve köşelerde sergileniyor.

İnci Deri’den Türkiye Galası’na özel tamamı el işçiliği ve taşlı, masalsı bir ‘Sindirella’ ayakkabısı

İnci Deri’nin Kreatif Direktörü olarak da görev yapan ve göz alıcı tasarımlarıyla son yıllarda adından sıkça söz ettiren Gamze Saraçoğlu, filmin Türkiye galasında sergilenmek üzere de  bir model tasarladı.

Balo gecesinin ihtişamına uygun bir tasarıma sahip olan İnci Deri Sindirella ayakkabısında modele masalsı havayı veren mavi ve gümüş tonlarındaki kristal taşlar dikkat çekiyor.

12 Mart’ta Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi’nde (PSM) gerçekleştirilen filmin Türkiye galasında sergilenen “Sindirella” ayakkabısı; benzersiz tasarımı ve ışıltılı süslemeleriyle gecenin yıldızı oldu.


İnci Deri, galaya yakışan muhteşem sürprizleriyle de davetlilerin gözlerini kamaştırdı

Her detayıyla filmin kendisi kadar masalsı bir atmosferde geçen ve Ece-Ozan Doğulu, Pınar Tezcan, Faruk Aksoy, İrfan Şahin, Selen Soyder ve Merve Büyüksaraç gibi sanat, magazin ve iş dünyasının tanınmış isimlerinin katıldığı  Türkiye galasında; İnci Deri davetliler için hazırladığı sürprizlerle geceye renk kattı.

Gala sırasında, hiç beklenmedik bir anda ellerinde özel tasarım Sindirella ayakkabılarıyla ortaya çıkan kostümlü 5 yakışıklı prens, galaya katılan kadın davetlilere ayakkabıyı denetti. Davetliler önlerinde diz çöken prenslerin ellerindeki ayakkabıyı giyerken; tıpkı hikayede olduğu gibi büyük bir heyecan yaşadılar.

İnci Deri özel tasarım ayakkabısını, gecenin unutulmaz bir anısı olması için ayakkabının uyduğu davetlilere hediye ederek; geceyi tam anlamıyla büyüleyici bir masala dönüştürdü.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER