YENİ PROGRAM | En Güzel Rotalar

YENİ PROGRAM | En Güzel Rotalar
Doğa, macera, kamp, heyecan, eğlence...

Her hafta bambaşka bir rota izleyen doğa tutkunu üç arkadaşın maceraları... Sporla ve doğayla içiçe yaşayan Ufuk Sönmez, yetenekli, genç oyuncu Bora Cengiz ve her şeye meraklı Elif Tümen... Üç arkadaşın doğayla başbaşa kaldığı program; kamp yapmanın inceliklerini, en keyifli kamp rotalarını tanıtacak.

Likya Yolu, Manazan Mağaraları, Yedigöller, Kaçkar Dağları, Alaçatı; Kapadokya, Köyceğiz... Türkiye’nin pek çok yerinde kamp yapacak üç arkadaş, gittikleri bölgelerdeki doğal ve tarihi güzellikleri keşfedecek, en iyi trekking alanlarını, en keyifli kamp yerlerini buralarda yaşadıklarını ekrana getirecek. Elif, Ufuk ve Bora kimi zaman kanoyla mavi sulara açılacak kimi zaman sörf tahtasının üzerinde kendilerini rüzgara bırakacak...

Kamp yapmak için hangi malzemelere ihtiyaç var? Çadır nasıl kurulur? Kamp yaparken nelere dikkat etmek gerekir? Kış ve yaz koşullarında düşünülmesi gereken detaylar nelerdir?

Kamp hayatı ile ilgili tüm detaylar, doğayla içiçe yaşanan maceralar, seyretmeye doyulmayacak manzaralar ve keyifli sohbetlerle En Güzel Rotalar14 Mart Cumartesi saat: 12.15’te NTV ekranlarında.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER