T.R. Knight, HBO Max'in The Flight Attendant dizisinin kadrosuna katıldı

T.R. Knight, HBO Max'in The Flight Attendant dizisinin kadrosuna katıldı
Grey's Anatomy ve Genius dizileriyle bilinen T.R. Knight, HBO Max'in The Flight Attendant dizisinin kadrosuna katıldı. Dizinin başrolünde The Big Bang Theory'yle bilinen Kaley Cuoco ve Michiel Huisman da yer alıyor.

Uçuş görevlisi olarak çalışan Cassandra Bowden, Dubai'de bir otel odasında akşamdan kalma bir şekilde uyanır ve yanında ölü bir vücut bulur. Polise haber vermeden ekip arkadaşlarıyla birlikte New York'a uçar ve karşısında kendisine birkaç soru sormak isteyen FBI'ı bulur. Parçaları birleştirmekte zorlanan Cassandra, katilin kendisi olabileceğinden şüphelenmeye başlar.

Knight, Cassie'nin ağabeyi Davey'i canlandıracak. Cassie'nin hayattaki seçimlerini onaylamayan Davey, çocukluklarını farklı hatırladığı için de Cassie'yle de anlaşamıyor.

The Flight Attendant, Chris Bohjalian'ın aynı isimli romanından Steve Yockey (Supernatural) tarafından uyarlanıyor ve sezonu 8 bölüm sürecek. Kadrosunda Sonoya Mizuno, Colin Woodell ve Griffin Matthews'u da bulunduruyor. Yapımcılar arasında da yer alan Kaley Cuoco'ya Greg Berlanti ile Sarah Schechter eşlik ediyor. HBO Max, Bahar 2020'de hizmete başlayacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER