Michiel Huisman, The Flight Attendant dizisinin kadrosuna katıldı

Michiel Huisman, The Flight Attendant dizisinin kadrosuna katıldı
Michiel Huisman (Game of Thrones, The Haunting of Hill House), WarnerMedia'nın yeni online platformu HBO Max'te yayınlanacak The Flight Attendant dizisinin kadrosuna katıldı. Dizinin başrolünde The Big Bang Theory'yle bilinen Kaley Cuoco da yer alıyor.

Uçuş görevlisi olarak çalışan Cassandra Bowden, Dubai'de bir otel odasında akşamdan kalma bir şekilde uyanır ve yanında ölü bir vücut bulur. Polise haber vermeden ekip arkadaşlarıyla birlikte New York'a uçar ve karşısında kendisine birkaç soru sormak isteyen FBI'ı bulur. Parçaları birleştirmekte zorlanan Cassandra, katilin kendisi olabileceğinden şüphelenmeye başlar.

Huisman, Alex isminde çekici, zengin, Cassie'yle Bangkok'ta yolu kesişen ve beklediğinden daha fazla zaman geçirmesi gereken bir adamı canlandıracak. Chris Bohjalian'ın aynı isimli romanı Steve Yockey (Supernatural) tarafından uyarlanıyor ve sezonu 8 bölüm sürecek. Yapımcılar arasında da yer alan aktrise Greg Berlanti ile Sarah Schechter eşlik ediyor. HBO Max, Bahar 2020'de hizmete başlayacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER