THY, Art By Chance Passenger's Choice yarışmasını kazananlara ödüllerini verdi!

THY, Art By Chance Passenger's Choice yarışmasını kazananlara ödüllerini verdi!

Art By Chance’in global sponsoru olan Türk Hava Yolları, festival filmleri arasından gerçekleştirilen halk oylamasıyla seçilen filmin sahibine istediği şehre gidiş-dönüş uçak bileti hediye etti!

10 Mart 2015’te Swissotel’de düzenlenen basın toplantısıyla Türk Hava Yolları İnteraktif Pazarlama İletişimi Müdürü Neşet Dereli, global sponsoru oldukları dünyanın en büyük kamusal sanat etkinliklerinden biri olan Art By Chance kapsamında www.discoverartbychance.com üzerinden gerçekleşen yarışmayı kazanan film sahibine ödülünü verdi.

Bu yıl beşinci kez düzenlenen ve Türk Hava Yolları’nın global sponsoru olduğu Art By Chance Ultra Short Film Festival, filmleri sinema salonlarından sokaklara taşıyarak kamusal alanlardaki dijital ekranlarla, sanatı günlük yaşamımızın içine sokuyor. 15 Ocak - 15 Şubat tarihleri arasında 25 ülkede, 354 şehirde eş zamanlı gerçekleşen Art By Chance bu yıl 12 farklı ülkeden 25 kişinin filmini tüm dünyada binlerce ekranda milyonlarca sanatseverle buluşturdu!

Festival kapsamında Türk Hava Yolları’nın www.discoverartbychance.com üzerinden gerçekleştirdiği yarışma sonucunda halk oylamasıyla en çok beğeni toplayan kısa filmin yaratıcısına dünyada istediği şehre gidiş-dönüş uçak bileti hediye edildi.

Art By Chance Ultra Short Film Festival’daki filmler arasından, halk oylamasında en çok beğeni toplayan filmin sahipleri Deniz Tarsus ve Ethem Onur Bilgiç ise: “Art By Chance'in ilginç ve yenilikçi film konseptiyle az sürede istenilen sözleri doğru bir biçimde söylemenin yollarını aradık. Halk oylamasıyla, çalışmamızın birinci seçilmesi bizi çok mutlu etti. Yeni bir dünya keşfetmemizi sağladıkları ve dünyanın birbirinden farklı noktalarında bizi izleyicilerle buluşturdukları için hem festivale hem Türk Hava Yolları’na teşekkür ediyoruz” dedi.

Festival hakkında detaylı bilgi için: www.artbychance.com
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER