Anne Kokusu “Paramparça” etti!

Anne Kokusu “Paramparça” etti!

Yayınlandığı ilk bölümden itibaren milyonların sevgisini ve büyük beğenisini kazanan Paramparça, 15. Bölümüyle de tüm rating kategorilerinde en yakın programı açık ara geride bırakarak birinciliğini sürdürdü. Paramparça’ya dün gece Cansu ile annesi Gülseren arasındaki duygusal konuşma damgasını vurdu. O anlar, “#annekokusu” hashtag’iyle Türkiye ve Dünya çapında trendtopic (TT) oldu.

Dünyanın en büyük bağımsız yapım şirket Endemol’ün Türkiye’de yapımcılığını üstlendiği ve başrollerini Nurgül Yeşilçay ile Erkan Petekkaya’nın paylaştığı “Paramparça” dün gece de duygu ve heyecan yüklü sahneleriyle milyonlar tarafından soluksuz izlendi.

Yayınlandığı ilk bölümden itibaren büyük bir izleyici kitlesine ulaşan Paramparça, TNS Rating ölçüm şirketi verilerine göre, her hafta olduğu gibi Pazartesi programları arasında ABC1+20 kategorisinde 12,02 rating ve yüzde  26, 43 izlenme payı ile açık ara birinciliğini sürdürdü.  Paramparça;  Tüm kişilerde de  yüzde 11, 24 reyting, yüzde 26,41 izlenme payı, A/B Sosyo Ekonomik Statü’de yüzde 10, 23 reyting ve yüzde  24,42 izlenme payı ile günün en çok izlenen programı oldu.

-Anne kokuyorsun…

-Nasıl kokar anne?

-Sen gibi…

Cansu ile annesi Gülseren arasındaki duygusal konuşmalar bu hafta da her hafta olduğu gibi Paramparça izleyicisini ekrana kilitledi. Ekranda o sahneler yayınlanırken “#AnneKokusu” hashtag’i Türkiye ve dünyada Trend Topic (TT) oldu. İzleyiciler, birbirinden güzel ve duygusal yorumlarla Paramparça’nın sahnelerine ortak oldular. Yalıdan gönderilmek istenen Hazal’ın intihar girişimi, Cansu ile aralarındaki duygusal çekişmeler, Dilara’nın akıllara durgunluk veren yeni planı ve Cihan’ın Gülseren’i bambaşka bir dünyaya sokması Paramparça’nın unutulmaz sahneleri arasına girdi.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER