İş Sanat’ta Türk rock müziği tarihine nostaljik yolculuk!

İş Sanat’ta Türk rock müziği tarihine nostaljik yolculuk!

Can Bonomo ve Fatma Turgut, Sabri Tuluğ Tırpan’ın müzik direktörlüğünde Türk rock müzik tarihinin en sevilen şarkılarını seslendirecek

İş Sanat geçmişten günümüze Türkçe rock müzik tarihini gözler önüne serecek özel bir projeye ev sahipliği yapıyor. Türkiye’nin müzik dünyasına kazandırdığı önemli isimlerden, piyanist ve besteci Sabri Tuluğ Tırpan’ın müzik direktörlüğünde hayata geçirilen proje, dinleyicileri geçmişten günümüze keyifli bir yolculuğa çıkarırken, hem onların anılarını canlandıracak hem de yüreklerine dokunacak... Gazeteci ve müzik yazarı Murat Beşer’in sunumu ve geniş bir rock tarihi arşivine sahip olan Güven Erkin Erkal’ın görselleriyle zenginleşecek projenin vokalleri ise günümüz popüler müziğinin iki başarılı ismi Can Bonomo ve Fatma Turgut olacak.

Çelik Kasapoğlu şefliğindeki Ladies & Gentlemen topluluğunun performansı ile renklenecek gecede davulda Nedim Ruacan, gitarda Emre Kula ve Oğuz Kaplangı, tuşlu çalgılarda Ozan Yılmaz, bas gitarda ise Eser Ünsalan yer alacak. Projedeki isimlere ilham kaynağı olan müzisyenlere bir saygı duruşu niteliği de taşıyan konserde Moğollar, Silüetler, Erkin Koray, Cem Karaca, Barış Manço, Fikret Kızılok ve daha nice ismin şarkıları seslendirilecek. 

Türkiye’de rock müziğin tarihsel gelişimine şahitlik etmiş olanların anılarını tazeleyecek Türk Rock Antolojisi, 20 Mart 2015 Cuma akşamı müzikseverleri eşi benzeri olmayan bir yolculuğa davet ediyor.

Biletler ve ayrıntılı bilgi için: BİLETİX

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER