Netflix'in merakla beklenen yeni dizisi The Witcher 20 Aralık'ta başlıyor

Netflix'in merakla beklenen yeni dizisi The Witcher 20 Aralık'ta başlıyor
Netflix, merakla beklenen yeni orijinal dizisi The Witcher 20 Aralık'ta başlıyor. Yayın tarihi ana tanıtımla birlikte duyuruldu.

Dünyaca ünlü kitap dizisinden uyarlanan The Witcher destansı bir ailenin epik öyküsünü konu alıyor. Yalnız bir canavar avcısı olan Rivialı Geralt, insanların yaratıklardan bile daha kötü olabildiği bir dünyada kendine yer edinmeye çalışmaktadır. Ancak kader onu güçlü bir büyücü ve tehlikeli bir sırra sahip genç bir prensesle karşılaştırır. Üçlü, artık her geçen gün daha da vahşi hale gelen bu kıtada birlikte yürümeyi öğrenmelidir. 
 
Dizinin başrollerinde Geralt of Rivia karakteri ile Henry Cavill, Yennefer karakteri ile Anya Chalotra ve Ciri’yi canlandıran Freya Allan yer alıyor. Dizinin kadrosunda yer alan diğer isimler ise şöyle: 

Jodhi May Calanthe rolünde, Björn Hlynur Haraldsson Eist rolünde, Adam Levy Mousesack rolünde, MyAnna Buring Tissaia rolünde, Mimi Ndiweni Fringilla rolünde, Therica Wilson-Read Sabrina rolünde, Emma Appleton Renfri rolünde, Eamon Farren Cahir rolünde, Joey Batey Jaskier rolünde, Lars Mikkelsen Stregobor rolünde, Royce Pierreson Istredd rolünde, Maciej Musiał Sir Lazlo rolünde, Wilson Radjou-Pujalte Dara rolünde, Anna Shaffer Triss rolünde.

The Witcher'ın ilk tanıtımı Temmuz ayında düzenlenen San Diego Comic-Con'da yayınlandı.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER