Warner Media'nın yeni online platformu HBO Max, Mayıs 2020'de yayına giriyor!

Warner Media'nın yeni online platformu HBO Max, Mayıs 2020'de yayına giriyor!
Warner Media'nın hazırlıklarına devam ettiği online yayın platformu HBO Max, düzenlenen bir lansman eşliğinde bir kez daha tanıtıldı.

Lansmandaki tanıtıma göre platform Mayıs 2020 itibarıyla ulaşılabilir olacak. Fiyatı ise A.B.D. için 14.99 dolar olarak belirlendi. 10 bin saatin üzerinde içerik sunmayı vaad eden platformun orijinal yapımları toplu olarak değil, Netflix ve Amazon'un aksine haftalık olarak yayınlanacak. Tanıtımında bazı yeni projelerin duyurusu da yapıldı.

* Greg Berlanti'in yapımını üstlendiği Green Lantern ve Strange Adventures dizileri geliyor.

* Ridley Scott'ın hazırladığı Raised by Wolves dizisi aynı gruba bağlı TNT'den HBO Max'e transfer oldu.

* Üç yeni komedi dizisinin de duyurusu yapıldı. Elizabeth Banks'in yapımcısı olduğu DC Super Hero High, Issa Rae'nin yapımcısı olduğu Rap Sh*t ve Mindy Kaling'in hazırlayacağı College Girls.

* Sevilen ve popüler komedilerden Rick and Morty ve South Park da HBO Max'te olacak. South Park'ın streaming hakları için bir süredir devam eden görüşmeler tamamlandı. Haziran 2020'den itibaren bölümler Hulu'dan çıkarak HBO Max'e geçecek. Yeni bölümler Comedy Central'daki yayınından 24 saat sonra platformda olacak. Anlaşmanın değeri ise 500 milyon dolar.

HBO Max, daha önce The Big Bang Theory ve Friends'in yayın haklarını da aldı.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER