HBO Max’ten üç yeni komedi dizisi geliyor: DC Super Hero High, Rap Sh*t & College Girls

HBO Max’ten üç yeni komedi dizisi geliyor: DC Super Hero High, Rap Sh*t & College Girls
HBO Max’ten üç yeni komedi dizisi geliyor. Waner Media'nın Mayıs 2020'de hizmete açacağı yeni online platformu DC Super Hero High, Rap Sh*t ve College Girls'e onay verdiğini açıkladı.

* DC Super Hero High: Elizabeth Banks'in de yapımcılarından olduğu dizi, özel yeteneklere sahip çocukların öğrenim gördüğü bir lisede okuyan bir grup gencin başından geçen eğlenceli ve dramatik anları konu alacak. Yatılı okulda okuyan ve lise hayatının baskısıyla uğraşan gençler bir gün DC evreninin efsanevi süper kahramanlarından biri olacaklarının henüz farkında değiller.

* Rap Sh*t: HBO'nun Insecure dizisiyle büyük beğeni toplayan Issa Rae'nin yapımcısı ve senaristi olduğu bir dizi. Müzik sektöründe isim yapmaya çalışan ve Miami dışından gelen bir kadın rap grubunu merkezine alacak.

* College Girls: Mindy Kaling'in showrunner ve senarist olarak görev aldığı dizinin sezonu 13 bölüm sürecek ve kahkaha efektsiz olacak.

Vermont’taki Evermore Üniversitesi’nde okuyan ve oda arkadaşı olan 18 yaşındaki üç genç kızın başından geçenler anlatılacak. Birinci sınıf öğrencisi birbirine hiç benzemeyen bu üç genç kız, hem cinsel açıdan aktif, hem de eşit miktarda sevimli ve sinir bozucular. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER