Ridley Scott'ın hazırladığı Raised by Wolves dizisi HBO Max'e transfer oldu

Ridley Scott'ın hazırladığı Raised by Wolves dizisi HBO Max'e transfer oldu
Ünlü yönetmen ve yapımcı Ridley Scott'ın yapımını üstlendiği Raised by Wolves dizisi transfer oldu. A.B.D.'nin kablolu kanallarından TNT'de yayınlanacağı açıklanan dizi, artık aynı gruba bağlı HBO Max'te yayınlanacak. Warner Media'ya bağlı platform, Mayıs 2020'de hizmete açılacak.

Bilim kurgu türündeki dizinin başrolünü Vikings ile bilinen Travis Fimmel üstleniyor. İki androidin gizemli bir gezegende insan ırkından çocukları yetiştirmesi üzerine kurulu hikayede androidler insanların inançlarını kontrol etmenin zor bir iş olduğunu keşfediyorlar. Fimmel, Father isminde bir androidi canlandıracak ve Mother isminde kadın bir androidle çocuklardan sorumlu olacaklar.

Kadroda Amanda Collin, Abubakar Salim, Winta McGrath, Niamh Algar, Matias Varela, Felix Jamieson, Ethan Hazzard, Jordan Loughran, Aasiya Shah ve Ivy Wong gibi isimler de bulunuyor. Dizinin senaryosunu Aaron Guzikowski (Prisoners, The Red Road) kaleme aldı. Madhouse Entertainment ve Scott'ın şirketi Scott Free Productions yapımcılığını üstleniyor. 

Ayrıca bu diziyle Ridley Scott 50 yıllık kariyerinde ilk kez bir Amerikan dizisi için kamera arkasına geçti ve ilk iki bölümü yönetti.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER