Bize de uğra Netflix!

Bize de uğra Netflix!

TBI’ın kaynaklarına göre Netflix bu sene içerisinde hem İtalya’da hem de İspanya’da faaliyete geçecek.

İnternet üzerinden yayın hizmeti sağlayan bir kuruluş olan Netflix, önümüzdeki iki sene içerisinde hizmetini uluslararası bir platforma taşıma girişiminde bulunacak ve İtalya da ilk hedefi olacak. Kaynaklara göre bu yıl Haziran ayından sonra İtalya’da bir Netflix açılışı planlanıyor; fakat bazı bölgelerde yetersiz altyapı sebebiyle etkinlik gösterip göstermeyeceği hala tartışılmakta.

Bu gelişmelerin yanısıra İspanya’nın günlük ekonomi bülteni olan Expansion, Netflix’in yıl sonunda etkinlik göstermek üzere Hollywood stüdyolarıyla ve bağımsız film yayıncılarıyla bir anlaşmaya vardığını belirtti. Bültenin haberine göre elektronik devi LG, Netflix’in Ekim ayında – İtalya’da hedeflenen tarihten yaklaşık bir ay sonra – İspanya’daki yayın hizmetlerinin öncülüğünü yapacak. Netflix temsilcileri ise, uluslararası platforma geçilmesiyle ilgili çıkan bu haberler üzerine yorum yapmayı reddediyor.

Netflix şimdiden Amerika, Kanada, Latin Amerika ve Karayipler’in yanısıra; İngiltere, İrlanda, Fransa, Belçika, Avusturya, Almanya, İsviçre ve Lüksemburg gibi Avrupa’nın çoğu bölgesinde faaliyet gösteriyor. Kim bilir, belki uslu bir çocuk olursak biz de Netflix’i görebiliriz!

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER