Nurgül Yeşilçay: ''Devamlı aynı şeyi oynamaktan sıkılıyorum!''

Nurgül Yeşilçay: ''Devamlı aynı şeyi oynamaktan sıkılıyorum!''
Zeynep Özek’in Birleşik Arap Emirlikleri merkezli MBC4 kanalı için hazırladığı ‘Turki Ekstra’ programının son konuğu Nurgul Yeşilçay oldu. İstanbul’da bir dergi için yapılan fotoğraf çekimlerinin ardından soruları yanıtlayan Yeşilçay, fotoğraf çekiminin kendisine daha zor geldiğini söyledi.

Nurgül Yeşilçay, "Oynamak beni çok daha rahatlatıyor ve kolaylaştırıyor hayatımı. Fotoğraf çekerken durup, poz veriyorsun. Pek çok şeyi düşünmek zorundasın. Ama oynarken ben sadece oynadığım şeyi düşünüyorum ve o bana çok daha kolay geliyor" dedi. Yeşilçay, oyuncu kadrosu ve ‘klasik ancak evrensel’ işlenen senaryoya sahip diye nitelendirdiği ‘Paramparça’ dizisinde yönetmeni Cevdet Mercan'ın çok iyi ve çok doğru bir ekiple çalıştığını ifade ederken canlandırdığı karakter ile ilgili "Daha çok bağırmak, tepki göstermek istiyorum. Ama kendimi tutmak zorundayım. ‘Gülseren olsam kendimi tutardım’ diye düşünüyor ve kendimi tutuyorum. O açıdan zorlanıyorum. Yeterince isyan etmiyor, sadece kaderine isyan ediyor. Daha pek çok şey yapabilir. Etrafında çok kötü insanlar var onlara gerekli dersi vermiyormuş gibi geliyor bana ve içten içe çok kuduruyorum yani bu duruma çok hırslanıyorum" dedi.

Türkiye koşullarında çekilen dizilerde sürenin çok uzun olduğunu , ekipteki genç isimlerin oyunculuk açısından çok yetenekli ve algılarının çok açık olduğunu vurgulayan Nurgül Yeşilçay, şöyle konuştu:

İşte o röportaj;

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER