D-Smart ve Sony Pictures Television yeni dizilerini İstanbul’da tanıtıyor!

D-Smart ve Sony Pictures Television yeni dizilerini İstanbul’da tanıtıyor!
Dünyanın önde gelen stüdyolarından Sony Pictures Television, 2019-2020 yayın döneminde D-Smart ve D-Smart GO’da yayınlanacak olan içeriklerinin ilk gösterimini D-Smart işbirliği ile Soho House İstanbul’da yapacak.
 
Kaliteli ve zengin içerikleriyle yayın yapan D-Smart, yayınlarını zenginleştirmeye, yeni içerik yatırımları yapmaya devam ediyor. Dünyaca ünlü birçok içerik sağlayıcısı ile birlikte çalışan D-Smart, Sony Pictures Television ile uzun yıllardır işbirliği yapıyor.Sony Pictures Television’ın yeni film ve dizi içeriklerinin yanı sıra çok zengin ve geniş arşivinin de Türkiye’deki yayıncısı olan D-Smart, yepyeni dizilerinin ilk gösterimini Sony Pictures Television ile birlikte, Türkiye’de ilk defa gerçekleşecek bir konsept ile Soho House İstanbul’da yapacak.
 
Dizi meraklıları Amerika ile birlikte tüm dünyada yeni yayın döneminde diziseverlerle buluşacak olan bu yeni dönem dizilerini, televizyon yayınından önce, D-Smart’ın yenilenen dijital yayın platformu D-Smart GO’dan HD kalitesinde izleyebilecekler.

Her cuma yeni bir dizinin başlayacağı D-Smart GO’da aboneler istedikleri zaman istedikleri yerde bu içeriklere ulaşabilecek, kaydetme, durdurma, geri ve ileri sarma özellikleri ile de daha kolay bir izleme deneyimi yaşayacaklar.
 
Önümüzdeki dönemde D-Smart’ta yayımlanacak Sony Pictures Television yapımlarından bu etkinlik kapsamında gösterimi yapılacak olan yeni dönem TV dizileri şu şekilde:
 
* Başrolünde ünlü sinema oyuncusu Kirsten Dunst’ın rol aldığı, şimdiden eleştirmenlerden tam not alan ve sezonun çok konuşulan dizilerinden “On Becoming A God In Central Florida” (Zoraki İlahe);

* Hollywood’un ünlü oyuncuları Angelina Jolie ve Denzel Washington’ın başrollerinde oynadığı “The Bone Collector” filminin uyarlaması olan “Lincoln”;

* 2199 yılında geçen ve dünyayı hem uzaylılardan hem insanlardan gelen tehditlere karşı savunmaya çalışan genç bir kadının hikayesini konu alan bilim kurgu türündeki “Pandora”;

* Yapımcılığını dünyaca ünlü müzisyen ve oyuncu Curtis “50 Cent” Jakson’ın yaptığı, çarpıcı bir gerçek hayat hikayesinden esinlenen ve haksız yere mahkum edildiği hapishanede, mahkumiyetle gelen ‘kısıtlı’ imkanlara rağmen, avukat olmayı başararak hem kendisi gibi hapis yatan diğer mahkumların davalarında hem de kendi davasında ‘avukat’ sıfatıyla adaleti arayan Aaron’ın etkileyici hikayesini anlatan ve güçlü hikaye anlatımıyla dikkat çeken “For Life”.
 
Sony Pictures Television ve D-Smart’tan üst düzey yetkililerle birlikte önde gelen basın mensuplarının da katılacağı, yeni yayın dönemi TV dizilerinin gösterimi 3 Ekim’de Soho House İstanbul’da gerçekleşecek. Gösterimde bu dizilerin ilk bölümlerinin yanı sıra Sony Pictures Televisions yapımlarından biri olan, kadrosunda Haluk Bilginer’in de rol aldığı, genç bir ajanın maceralarını konu alan ve Anthony Horowitz’in özellikle İngiltere başta olmak üzere dünyanın pek çok ülkesinde satış rekorları kıran aynı isimli romanından uyarlanan dizi “Alex Rider” (Şimşekkıran)’ın da fragmanı gösterilecek. Dizi mart ayında ekranlarda olacak.
 
Bunlarla birlikte Sony Pictures Televisions’n sürprizlerle ve yıldız kadrolarla dolu yeni sinema filmlerinden tanıtımlar da izlenecek.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER