Mehmet Kurtuluş, Netflix'in ilk Belçika dizisi Into the Night'ın kadrosuna katıldı

Mehmet Kurtuluş, Netflix'in ilk Belçika dizisi Into the Night'ın kadrosuna katıldı
Netflix'in geçtiğimiz ay duyurulan Belçika yapımı ilk dizisi Into the Night'ın kadrosu açıklandı. Dizinin kadrosunda Mehmet Kurtuluş da yer alıyor.

Sezonu 6 bölüm sürecek Into the Night'ın senaryosunu Jason George (The Protector, Narcos) kaleme aldı ve showrunner olarak da görev alacak. Bölümleri Inti Calfat ve Dirk Verheye (Over Water) yönetecek. Yapımcılığı Entre Chien et Loup üstlendi.

Güneşle bağlantılı ani bir olay sonrası güneş yoluna çıkan her şeyi öldürmeye başlıyor. Dizide Brüksel'den batıya doğru gece uçuşu yapmaya hazırlanan bir grup "şanslı" yolcunun ve ekibin başından geçenler anlatılacak. 

Into the Night'ın kadrosunda Pauline Etienne, Laurent Capelluto, Nabil Mallat, Stéfano Cassetti, Jan Bijvoet, Astrid Whettnall, Vincent Londez, Regina Bikkinina, Alba Gaïa Bellugi, Babetida Sadjo ve Ksawery Szlenkier de yer alıyor. 

Mehmet Kurtuluş projede "Ayaz" karakterini canlandıracak. Daha önce Hakan Muhafız'da (The Protector) Jason George'la birlikte çalışan Kurtuluş'un kariyerinde Fatih Akın'ın ödüllü filmi Duvara Karşı'nın yanı sıra Abdülhamit Düşerken ve Muhteşem Yüzyıl: Kösem gibi yapımlar da bulunuyor.

Into the Night 2020'de ekranda olacak.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER