HBO'nun yeni draması The Gilded Age'in kadrosu genişliyor

HBO'nun yeni draması The Gilded Age'in kadrosu genişliyor
Downton Abbey'in yaratıcısı olarak bilinen Julian Fellowes'in yeni dizisi The Gilded Age'in kadro çalışmaları devam ediyor. Ekibe Christine Baranski (The Good Fight), Cynthia Nixon (Sex and the City), Amanda Peet (The Romanoffs) ve Morgan Spector (The Plot Against America, Pearson) dahil oldu.

Dönem draması olan The Gilded Age, HBO'da ekrana gelecek. Universal Television'ın yapımcıları arasında yer aldığı dizinin hikayesi 1880'lerde New York'ta geçecek ve sezonu 10 bölüm sürecek. Ailesini kaybeden Marian Brook, New York’ta muhafazakâr bir hayat süren teyzesinin yanına yerleşir. Zengin komşularının göz kamaştırıcı hayatı onu alışık olmadığı yeni bir toplumun içine ve kurallara dahil eder.

Baranski, Agnes van Rhijn isminde bir aristokratı canlandıracak. Agnes, dünyanın değiştiğini kabul etmek istemeyen inatçı bir kadın. Parasız kalmışken kendine tam zamanında bir koca bulmuş ve Oscar isminde bir oğlu var. Nixon, Agnes'in kız kardeşi Ada Brook'u oynayacak. Ada ve Agnes'in ailesi maddi zorluk içine düşünce Ada kendisini Agnes gibi kurtarmayı başaramamış. İnandığının peşinden gitmekten vazgeçmeyen Ada, maddi açıdan Agnes'in yardımıyla hayatını devam ettiriyor.

Peet, orta sınıfa mensup Bertha Russell'ı oynayacak. İç güdülerini takip ederek finansal anlamda zeki bir adam olan George'la evlenen Bertha'nın amacı parasını kullanarak sosyeteye dahil olmak. Spector ise bahsi geçen iş hayatında acımasız ve her şartta kazanmak isteyen George'a hayat verecek.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER