Ekin Koç, HBO'nun çok izlenen ödüllü dizisi Succession'a konuk oldu!

Ekin Koç, HBO'nun çok izlenen ödüllü dizisi Succession'a konuk oldu!
Son olarak Blu Tv'nin Bozkır adındaki polisiye serisinde rol alan Ekin Koç, HBO kanalında ekrana gelen, BAFTA ve Emmy ödüllü başarılı drama Succession'da konuk oyuncu olarak yer alıyor. ABD’de rating rekorları kıran Succession, Avrupa ülkeleri ve dünyanın diğer ülkelerinde de geniş bir seyirci ağına ulaşıyor.

İkinci sezonuyla bu yıl izleyicisiyle buluşan Succession, dünyanın en büyük medya şirketlerinden birini yöneten Logan Roy ve dört çocuğunun hikayesini para, güç, siyaset ve aile değerleri ekseninde ele alıyor. Duyumlarımıza göre dizide bir iş adamının danışmanı rolüne hayat verecek olan Ekin Koç (Kadir)'un yanı sıra Selim Bayraktar (Zeynal) da yer alıyor. Koç ve Bayraktar'ın yer alacağı dokuzuncu bölüm 6 Ekim'de yayınlanacak.11 Ağustos'ta başladığı ikinci sezonuna devam eden, Jesse Armstrong'un showrunner ve senarist olarak görev aldığı yapımda yönetmenliği Adam McKay üstlendi. Succession'ın başrollerinde Brian Cox, Jeremy Strong, Kieran Culkin ve Sarah Snook yer alıyor.  Ayrıca Succession'ın kadrosunda Nicholas Braun, Matthew Macfadyen, Hiam Abbas, Alan Ruck, Rob Yang, Parker Sawvers ve Peter Friedman gibi isimler de bulunuyor. 

Geçen hafta düzenlenen 71. Primetime Emmy'de “Nobody Is Ever Missing” adlı bölümüyle "En İyi Senaryo" ödülünü de kazanan Succession, HBO'dan üçüncü sezon için de onay aldı. Dizinin bölümleri ülkemizde beIN Series Drama'da ve beIN Connect'te yayınlanıyor.

Gelişmeleri bildireceğiz..BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER